U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht

Algemeen
Te koop gevraagd rozemeijer qualifier xtra plus .
Heeft u er een die u wilt verkopen dan hoor ik het graag
Johan
Volendam
17/02/2019

Bootgerelateerd
     
Te koop een nog prima werkende zeer betrouwbare fishfinder merk Eagle Cuda 250i S/map gps wegens aanschaf luxer model.
Doe een redelijk bod en hij is van u
Bert Branderhorst
Almkerk
16/02/2019

Algemeen
Zeer nette molen voor het zeevissen/karper vissen.

Minimaal gebruikt, geen gebruikssporen.
Kan worden geleverd met 3(!) originele spoelen, 2 daarvan zijn zelfs zeer minimaal gebruikt. Alle 3 de spoelen zijn vol van net opgespoelde, nieuwe lijn, 25/00 cinnetic, en 2x 20/00 trabucco met voorslag. Compleet met originele doos en aankoopbon van de leverancier
M. Koole
Serooskerke
16/02/2019

Algemeen
   
2 hengels van Fox.
het gaat om de 3meter uitvoering!
het zijn de perfecte hengels voor het vissen met de pen of met een sleepje.
de kenners weten om wat voor hengel het gaat.

De hengels worden verzonden in een robuuste koker.
Of u komt ze ophalen natuurlijk.

de prijs is 250 euro voor beide hengels.
hengels worden NIET los verkocht.

hengels zijn in nieuwstaat.


0612247650
Johan Iedema
Anjum
15/02/2019
Algemeen
Vanochtend een ongeloofelijke voormiddag gehad op de Dintel in Dinteloord
Op een voormiddag meer dan 30 snoekbaarzen waarvan de grootste 88 cm.
Mensen geniet van deze mooie dagen en zet ze terug
Jimmy
Lier
15/02/2019
Algemeen
vandaag lekker genoten van het lekkere weer op het hollands diep.
ik was welgeteld 5 min aan het vissen en ik had al controle ,helemaal niks mis mee voor mij.
ik heb toch altijd alles inorde . maar wat mij enorm stoort is dat er aan de andere kant van het water al wekenlang dag in dag uit met de netten word gesleept. als je dan vraagt kun je die mannen niet gaan controleren ? krijg je antwoord daar ben ik niet voor bevoegd hoor.
rudy

14/02/2019
Algemeen
Dag allemaal,

Wie kent ze niet...en zoekt ze niet grin

Ondertussen reeds een jaar of 7 dacht ik uit productie...

Ik heb in de aanbieding 2 stuks splinternieuw en enkel en alleen te ruil tegen dezelfde maat swimbait in de oranje kleur.
Bij mij te kiezen tussen de kleuren : Peacock, Zonnebaars, Baars en Karper.

Heb je interesse dan graag een mailtje.

Grtz
Leonard
Leonard
Puurs
14/02/2019
Bootgerelateerd
ik ga me binnenkort een nieuwe fishfinder aanschaffen , ik lees en zie nu heel veel Garmin dit was vroeger ondenkbaar het was Lowrance dat koploper was, Humminbird was geen sprake van (nu ook nog niet heb ik de indruk)

als ik de mogelijkheden zo lees nijgt het naar Garmin, ik lees op social media heel goede feedback, over Lowrance niks meer en van Humminbird heel veel klachten ???
wie kan me op weg helpen , eerlijk en correct aub, ik ben zeker bereid mijn vooroordelen te laten varen indien er degelijke argumenten aanwezig zijn
guy de broekere
Heusden
14/02/2019
Algemeen
Hallo weet iemand hoe ik aan mercury stickers op de kap van mijn mercury 90 pk bj 2001 4 takt kan komen of misschien heeft iemand wat liggen ik hoor het graag. Tel 0653120233
Willem
Nh
14/02/2019

Algemeen
   
Te koop aangeboden
De unit is volledig nieuw in ongebruikte staat. (2019)
Mag voor een mooie prijs weg.


specificaties:
Steeds meer professionals maken tijdens vistoernooien gebruik van HDS toestellen, dat is geen toeval. HDS LIVE bouwt voort op deze traditie met innovatieve functies als Active Imaging™, StructureScan® 3D met Active Imaging , LiveSight™ Real-Time Sonar Forward/Down compatibiliteit, Genesis Live Mapping en meer. De kern van HDS LIVE bestaat uit een krachtig arsenaal aan sonarfuncties. HDS LIVE levert uitstekende out-of-the-box sonarprestaties met Lowrance® CHIRP, maar onderscheidt zich pas echt met zijn ingebouwde ondersteuning van Active Imaging en compatibiliteit met StructureScan 3D met Active Imaging en LiveSight real-time sonar.

HDS LIVE wordt geleverd met de beste navigatietools in de geschiedenis van de HDS serie, inclusief de functies C-MAP® Easy Routing en Navionics® Autorouting, vooraf geladen, hoge-resolutie C-MAP US Enhanced land- en kustkaarten

Dankzij het SolarMAX™ HD scherm biedt HDS LIVE hoogwaardige beelden die altijd goed zichtbaar zijn - vanuit elke hoek, in direct zonlicht of zelfs door gepolariseerde zonnebrillen. Om vissen te vinden biedt HDS LIVE een krachtige sonar met een uitstekende dual-core processor die een vloeiende werking zonder vertragingen, de meest responsieve touchscreenprestaties en een snellere kaartweergave en sonarupdates levert. HDS LIVE is niet alleen ontworpen met het oog op de huidige technologie, maar ook op toekomstige upgrades plus tal van HDS LIVE integratie-opties van Power-Pole® ankers voor ondiep water, stuurautomaten en Broadband 4G™ radar voor de SonicHub®2 audio en SiriusXM® Audio & Marine Weathe

Screen Brightness >1200 Nits
Power Consumption typical 2.0A @ 13VDC with Full Backlight, Sonar on
Power Consumption min 2.0A @ 13VDC with Full Backlight, Sonar on
Update rate 10 Hz
GPS 10 Hz GPS/GLONASS WAAS/EGNOS/MSAS
Shock Vibration 100,000 cycles of 20 G
Display Resolution 1280 x 720
Supply Voltage 12 VDC (10.8-17VDC)
Compass Safe 12" (300mm)
GPS Receiver Channels 16
Ethernet Ports 2x 100 Mbit, 6 max MFD's on a network
NMEA 2000 Connectivity 1x Micro-C
SD Card Storage 2 micro SD cards up to 32GB
Warranty Period 2 Year
Power Consumption max 2.9A @ 13VDC with Full Backlight, Sonar on
Position Accuracy 20m RMS
Weight 2.00kg
Waypoints, Routes, Tracks 3000 Waypoints, 100 Routes, 100 Trails with up to 10,000 points per trail
Time to First Fix 30s
Storage Temperature Range -20°C to 60°C
Radar compatibility 4G (Broadband) 3G (Broadband) Halo24 (Pulse Compression Dome Radar) Halo 3'/4'/6' (Open Array Pulse Compression Radar)
Dimensions H x W x D 166.7mm x 280.0mm x 77.7mm
Operating Temperature -15°C to 55°C
Recommended Fuse Rating 5A
Humidity 60°C, 95% relative humidity (RH) for 18 hours
Internal Storage 8.0 GB Internal
Viewing Angles 80° top/bottom, 80° left/right
AIS AIS Chart and Radar overlay. Target vessel details.
Charts supported C-MAP (MAX N, MAX N+), C-MAP Genesis, C-MAP Precision Contour HD (AMER ONLY), Navionics (Gold, NAV+ Platinum+) Insight (Pro and HD) Lowrance Regional Mapping Partners
Correction DGPS, WAAS
Mounting Type Gimbal Bracket Front Dash Flush Mount Rear Dash Flush Mount
Bluetooth Integrated Bluetooth 4.0 with support for Bluetooth Classic
Sonar Compatibility Integrated: CHIRP Broadband Active Imaging DownScan Active Imaging SideScan Compatible with: SonarHub StructureScan StructureScan3D
Item Connectivity WiFi Internal 802.11b/g/n and Compatible with WiFi-1 Module
Waterproofrating IPX7 with card door closed
Video Output: No
Input: Composite video RCA - single channel via optional adaptor
Backlight Color Pure White LED
Multimedia SonicHub SonicHub2 FusionLink products any NMEA 2000 compliant Marine Audio products
Moos
Alkmaar
14/02/2019

Algemeen
5 aruku shads te koop.
2 vertonen gebruikssporen, de andere 3 zijn in nieuwstaat.
€ 20 exclusief verzending.
bassfever@live.be
Jelle
HERENTALS
14/02/2019

Boten
     
Lund 1625 Classic ss 2007, aluminium console visboot, zeer mooie goed onderhouden visboot, Yamaha 40 pk elec gestart en trim, gegalvaniseerde trailer plus reserve wiel, led navigatie verlichting, vele opberg vakken, 2 batterijen en extra accu bak voor 3de accu ,benzine tank, bilge pomp, Bluetooth FM radio, visvinder dieptemeter aegle, start accu net nieuw en motor groot onderhoud gehad, dekzeil, visbun met pomp, bilgepomp aansluiting, 3 stoelen
zeer goede vaar en drift eigenschappen
lengte 488cm breedte 190.5cm

vraagprijs 15200€

voor meer info: witteveenphilip@telenet.be
Philip
Mol BE
14/02/2019
Bootgerelateerd
Hallo mensen,

Ik wil me graag binnenkort een andere boot aanschaffen maar dan een met een stuurtje, een console dus. Aangezien ik me ook graag eens op het pelagic vissen wil storten vraag ik me af hoe goed (of slecht) dit met een stuurtje gaat? Ik zie op youtube wel een paar die dit doen met een console maar die zijn veruit in de minderheid. De meesten doen het toch vanuit een tiller. Zijn er hier ook mensen die het doen vanuit een console? En hoe zijn de ervaringen, eventueel tips of dingen waar ik op moet letten bij een aanschaf? Ik heb nu zelf een tiller maar het pelagic vissen nauwelijks tot niet gedaan dus ik hoef niet dingen echt af te leren of om te denken dalijk als ik een console heb. Alle tips en info zijn welkom. Alvast hartelijk dank!
Ronnie de Groot

13/02/2019
Algemeen
nog maar is een extra roofviswedstrijd op de benedenrivieren(haringvliiet, HD ed) nu vanuit kayaks, wat kunnen deze wateren nog aan?
alles moet wijken voor de platte commercie, jammer
echt gewoon ziekelijk !!!
Willy stroot
Mortsel
12/02/2019
Boten
Lengte: > 4,80m
Aluminium visboot ( Lund, Alumacraft, Crestliner, Monark, Starweld, ....) met en Trailer, buitenbordmotor > 40 PS, e-Motor, visfinder

Prijs: Max 12.500€
Contador: daeniz@web.de
Daeniz

12/02/2019
Algemeen
Hoi,

Ik ben nog steeds op zoek naar een bovenstaande reel. Wie heeft deze over en wil er vanaf. Het mag ook een ouder type conquest 401 zijn.

Vr gr,

René
Rene
Zuidhorn
12/02/2019

Algemeen
     
Hallo

Hierbij bied ik mijn Temple Reef Ronin 83-8 te koop aan. Reden van deze verkoop is dat de hengel voor mijn visserij/bestemmingen net iets te licht uitvalt en ik deze wil vervangen door een Temple Reef Ronin 80-10.
Lees er gerust de reviews op het internet op na; superlicht, strak met een gevoelige top om de stickballs de nodige actie te geven,...
Ideaal voor de reizende visser naar bestemmingen zoals Panama, Costa Rica, ...of dichter bij huis, de tonijnvisserij op de Middellandse Zee.

Nieuwprijs: 599,99€

Mag weg voor 430€, slechts voor 1 vistrip gebruikt en in zeer mooie staat!! (zie foto's)

Mvg
Christophe
Christophe D'Hooge
Hoboken
12/02/2019

Bootgerelateerd
   
Zwedengangers, wegens aanschaf kaart van groter gebied verkoop ik mijn SD-kaartje van zuid Zweden. Voor €65 is deze van jou.
Frank
Eindhoven
11/02/2019

Algemeen
 
TFO BVK #8 9ft in goede staat met koker.
De bvk staat bekend om zijn uitmuntende werp eigenschappen . Zeer geschikt voor de polder snoek, karper of zeebaars.

Prijs 175 EUR

Bobo.seevens@gmail.com
Bob
Ittervoort
11/02/2019

Algemeen
 
Nette reel , niet veel gebruikt.

Prijs 60EUR
Bob
Ittervoort
11/02/2019