U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Boten
   
Bij deze bied ik mijn whaly 370 met een Mariner 3.5 pk langstaartmotor aan. Ik heb hem gebruikt om mee te vissen op de Grevelingen in Zeeland, maar ik heb nu een grote motorboot gekocht waar ik in kan overnachten.

Eigenschappen boot:
* 3.70m x 1.73m --> 135 kg
* geschikt voor langstaartmotor tot 20 pk
* Nieuwprijs Whaly 370 : 2294 €

Voordelen van deze boot:
- eenvoudig en zeer functioneel.

- goede vaareigenschappen

- onderhoudsvrij

- licht in gewicht

- zeer goede stabiliteit

- zeer veel ruimte

- onzinkbaar

- voorzien van ankerbak en grijplijn rondom de boot

Motor : Mariner buitenboordmotor 3,5 pk langstaart.

- 3.5 PK langstaart 4 takt
- Startsysteem: Handstart
- Stuurhendel
- Ingebouwde brandstoftank
- Aanbevolen spiegelhoogte 508 mm
- Gewicht 17 kg
- Vermogen 2,6 kw
- Toerental 5000-6000 t/min
- Cilinderaantal 1
- Cilinderinhoud 85 cm3
- Overbrengverhouding 2,15:1
- Vooruit/vrij
- Nieuwprijs : 1049 euro

Total nieuwprijs boot + motor : 3343,00 euro
Indien interesse, gelieve een realistisch bod uit te brengen : zowel de boot als de motor zijn in uitstekende staat! Meer info over de boot op http://www.whaly.nl/

Stef Maes
Woonplaats : Turnhout (vlakbij Nederlandse grens)
E-mail : stef26101988@hotmail.com
Gsm : 0032496439177
Stef
Turnhout
06/04/2013
Algemeen
CJW Karper/doodaas hengel boron/graf.
13 ft. sicogen xxheavy werpgewicht tot 125 gram. vraagprijs:185 Euro.
CJW Carp-Underfeet 3.80 1.75 lbs glas.
Hard-chroom ogen. vraagprijs:50 Euro.
Vlokhengel Otter Hengelsport
2.82 grafiet 14-16 lijndikte.
Hardchroom ogen. vraagprijs:40 Euro.
ABU ambassadeur reel Ultramag XL plus.
Inclusief extra spoel met flippingsysteem.
vraagprijs:40 Euro.
Hengels en reel worden niet opgestuurd.
Arnold- Kampen. Tel:038-3328846.
A.Hollander
Kampen
06/04/2013
Bootgerelateerd
Hallo allemaal,

Ik overweeg deze combi aan te schaffen. Ik vraag mij alleen af of 20 pk voldoende power is om de boot te laten planeren. Bij 30 pk zal dit ongetwijfeld het geval zijn, maar voor nu gaat het specifiek om 20 pk. Iemand enig idee?

Groet,
kees
Kees

06/04/2013

Algemeen
 
Trinidad TN 40 met lichte gebruikerssporen
Weinig gebruikt en nooit op zout water geweest.

Vaste prijs €150,- Excl.verzendkosten
jeroen
nieuwegein
06/04/2013

Boten
   
bonjour je vend mon bateau terhi 4110 avec moteur honda 25cv demarage electrique console plus remorque riba pour la somme de 3800 euros
jose
belgique andrimont
06/04/2013
Algemeen
Hallo medevissers,

wie heeft een gouden tip om mijn spinhengel uit elkaar te halen, de twee delen van het oversteek gaan niet meer uit elkaar?
Ik was wadend aan het vissen op Funen, kreeg een knoop in mijn topoog en moest de hengel uit elkaar halen om mijn molen droog te houden en erbij te kunnen. Bij het in elkaar zetten zag ik dat de bovenkant van het onderste deel nat was geworden en ik hoorde bij het aanschuiven zo'n soort vacuüm-zuig-geluid. Ik dacht gelijk; als die nog maar los komt... Nee dus, hengel in elkaar meegenomen, maar nu thuis is er geen beweging in te krijgen. Wat helpt: bij de kachel zetten, föhn erop? Wie heeft de gouden tip?! Bij voorbaat dank.

Groet,
Branko.
Branko

06/04/2013

Algemeen
Bootgerelateerd
 
Garmin Kleurentoestel GPSmap 176c. Is weinig gebruikt, mag nu weg voor € 275,- Nieuwprijs was € 900,- Er zit een extra geheugenkaart bij, van 128 mb, maritieme steun en losse voedingskabel. Toestel kan evt ook als handheld met batterijen gebruikt worden.

Reactie's bij voorkeur naar: sveenstra@upcmail.nl


Zie hieronder voor de specificaties:

De GPSmap 176 en zijn kleurenversie de GPSmap176C biedt volwaardige navigatiefuncties en een zeer snelle kaartopbouw door zijn snelle RISC-processor. Zeker gezien zijn buitenafmetingen heeft hij een groot display (9,6 cm doorsnee) en kan probleemloos snel tussen boot en auto of motor gewisseld worden. Zelfs als handheld is hij goed te gebruiken. Een gecombineerd draagbare GPS navigator/plotter voor de watersport met een ingebouwde wegenkaart van Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Hierop worden o.a. steden, dorpen, meren, kustlijnen, spoorwegen, snelwegen en provinciale wegen (verg. schaal 1:250.000) weergegeven. Daarnaast beschikt de GPSMAP 176 over de maritieme database met de voornaamste boeien en lichten van de GPS76. Ergonomisch ontwerp met ruim bemeten monochroom of kleuren LCD-scherm (320x240 pixels, 10 grijs tinten of 16 kleuren).
De GPSMAP 176 beschikt over een slot voor de 8, 16, 32, 64 of 128 Mb memorysticks van Garmin, voor de Garmin Mapsource CD-ROM. Bovendien is hij geschikt voor de nieuwe Garmin Bluechart kartografie-modules. De behuizing is waterdicht uitgevoerd volgens de IPX-7 norm. 3000 alfanumerieke waypoints met symbool en 50 routes met 256 waypoints elk. Anker-, aankomst-, en koersfoutalarm. Garmin's verwijderbare quad-helix antenne voorziet in een probleemloze ontvangst onder de zwaarste omstandigheden. De GPSMAP 176 is tevens een volwaardige watersport navigator/plotter.
sjon
garijp
06/04/2013
Algemeen
Hallo,

Weet iemand toevallig hoe het momenteel met de ijsdikte is gesteld in de regio Dalfsland Zweden? Dit ivm visvakantie eind april op een groot meer.

Alvast bedankt voor de reacties.
Arthur
arthur hagenbeek
maarssen
05/04/2013
Algemeen
zoek twisters van het merk Mister Twister

4inc wie weet ze te koop ?
Groeten jean marie
jean marie

05/04/2013

Bootgerelateerd
 
Tekoop 15pk mariner 2tackt
2 cylinder
Kortstaart
Handstart
Knuppelbestuuring

Verkeerd in zeer goede staat

Afgelopen jaar vervangen:
Bougies
Staartolie
Olieplug
Impeller
Feulkit(pakkingen caburateur)
Dodemanskoort
Caburateur ultrasoon gereinigt
Opnieuw afgesteld
Nieuwe benzine slangen

Twv 350euro

Hierna nog 3x ermee gevaren

Incl 12l benzine tank

Verkoop wegens het niet meer in het bezit zijn van een boot

Prijs 900euro

Tevens heb ik nog een 54lbs raptor electromotor tekoop
Verkeerd in goede staat zeer weinig gebruikt

Prijs 150euro

Jeroenheintges@msn.com

Mvg jeroen

jeroen
lb
05/04/2013
Algemeen
Wie o wie heeft er nog een reishengel op overschot en wil hem graag verkopen.
Hengel liefst te gebruiken in verschillende lengtes.Doel is om achter de walleyes te gaan ente werpen met kleine plugjes.
Shimano heeft zo een multiple hengel dacht ik, misschien andere merken ook ?
Alles is welkom.Belangrijk is dat hij mee in de reisbagage kan.
luc
belgie
05/04/2013

Algemeen
massa tijdschriften onder andere :
Beet van 96 tot 2004;
zeehengelsport vanaf 2001

enkel af te halen tegen elk aannemelijk bod
015221941
Frans
Heist op den Berg, België
04/04/2013
Algemeen
Neem even de moeite en kopieer deze link in je brouwser, dan zie je gelijk hoe walgelijk sportvissers (Oosterblokkers) met Esox Lucius omgaan. Wat zijn wij dan ontzettend netjes met onze hobby. Zet als jouw commentaar bij de film aub in het Engels je afkeuring.

https://www.youtube.com/watch?v=EZi_f0pOnU4&NR=1&feature=endscreen
Pim Busker

04/04/2013
Algemeen
Weet iemand waar je ergens in vlaanderen riviergrondels kan vangen?
Ronny
Brugge
04/04/2013
Bootgerelateerd
Gut gepflegter Honda BF 30 LHGU zu verkaufen.
Der Motor ist von 2008.
Er springt einwandfrei an.
Gasdruckunterstützter Trimm und Tilt,
max 100 Betriebsstunden.
Öl,Ölfilter und Impeller 2012 neu.
Fotos schicke ich bei Interesse gerne zu
oder schaut auf Ebay Kleinanzeigen.
E-mail: jey79@gmx.de
I. Utter
Reken (Duitsland)
04/04/2013
Bootgerelateerd
Te koop

minn kota vantage 24 volt 74 pond
i.g.s. prijs € 550,00
info@voffinish.nl 06-51513418
eric smits
alphen aan den rijn
04/04/2013
Algemeen
Beste collega sportvissers,
Volgende maand vliegen wij naar Minnesota(usa)met tussenvlucht in Chicago met United Airlines vanuit Schiphol.Wij zijn met 8 mensen en zouden graag ieder een 2-tal hengels meenemen in totaal 2 ronde kokers van 215 cm lengte en diameter 15 cm.Is er iemand die mij kan vertellen wat de regels hieromtrent zijn en wat de prijs hiervoor is per traject.Hoe je deze moet inchecken enz...
Graag jullie ervaring hieromtrent aub.
Luc
belgie
04/04/2013
Bootgerelateerd
Vanwege het willen aanschaffen van een boot biedt ik hierbij mijn hobie kayak aan. Er zitten verschillende extra's bij nl:

orginele wielenset
Een fietskar waarmee je de kayak kunt vervoeren
Een steun om een electro motor te plaatsen
Twee beugels om de kayak makkelijk op dakdragers te plaatsen
een scotty hengelsteun
orginele peddels
paraplu anker
Steun voor dieptemeter
De kokers waar de wielen in geplaats moeten worden zijn RVS kokers in geplaatst

De kayak heb ik op 7 januari 2010 gekocht. Ik heb het garantie bewijs van toen nog.

Ik wil er minimaal 1000 euro voor hebben.

Ik heb wel foto's maar die zijn te groot om te uploaden. Ik kan deze mailen bij interesse

Gr Rico
Rico Smit
Elburg
04/04/2013

Algemeen
te koop carpcatcher bt y voerboot met egle dieptemeter

is compleet met steunen en reserve accu,s laders etz.

jan_25boompie@hotmail.nl
jan
berlikum
04/04/2013

Algemeen
te koop

shimano bio craft fly a 7/9
shimano bio craft reel 7/8
drijfen de lijn 8

jan_25boompie@hotmail.nl
jan
berlikum
04/04/2013