U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Algemeen
   
monoflexglasvezelonderlijnen extreem flexibel zeer hoge trekkracht onzichtbaar in het water voor topvangsten verkrijgbaar in diverse diktes en maten speciale coating.

Nieuw voor de meerval onderlijnen van 60cm lang met dreg voor als je met wormen vis op meerval 10 voor 35 euro weer een nieuwe lijn voor de snoekbaars ook in dropshot verkrijgbaar nieuw 0,60mm voor de snoekbaars extra dun 22kg trekkracht super flexibel en onzichtbaar in het water ook verkrijgbaar in dropshot versie dubbele sleeves 1,3mm verkrijgbaar voor 25 voor 4,85 euro

0,70mm is voor de snoekbaars 32 kg trekkracht 10 voor 19,50 eur nieuw 0,80mm voor de snoek extra dun vissen op snoek


42kg trekkracht 10 voor 20,50 euro 1mm is er voor de snoek 52 kg trekkracht 10 voor 20,50 euro 1,2mm is er voor de snoek

62 kg trekkracht 10 voor 21,50 euro nieuw in het assortiment 1,4mm extra heavvy voor de kanjersnoeken 10 voor 22,50 euro

verzend kosten 1,80 euro standaart zijn de lijnen 35 cm lang zijn op maat te krijgen tegen meerprijs vanaf 20 lijntjes 1 gratis

vaste takels met gamatkatsu haak 5 voor 19,50 euro Nieuw 10 voor maar 36 euro

dropshot onderlijnen 50cm lang 10 voor 29,50 euro wordt veel besteldt door vissers met last van veel snoekaanbeten

onzichtbaar in het water voor topvangsten onderlijntjes even boven de waterkoker houden zijn ze mooi recht na het verzenden

0657559412
janherberkroon@gmail.com
als je gaat bestellen geef gelijk even je adres en 06 nummer
kroon
schelluinen
24/08/2013

Algemeen
   
Te koop wegens overcompleet, staat al een tijdje stil en mag daarom weg.

Vorige week is er net nieuwe powerpro op gekomen (10/00)en de molen is vandaag nog helemaal doorgesmeerd.


Groeten,
Tamme 0611969579



Tamme
Friesland
24/08/2013
Algemeen
Ik probeer marco groenenberg van evin te bereiken, maar dit lukt niet. mail komt onbestelbaar terug en website is uit de lucht. Hoe kom ik in contact?
tom
Leiden
24/08/2013

Algemeen
Te koop zgan abu revo toro inclusief nieuwe 50lb tufline. Vaste prijs 170 euro. Komt compleet met power handel, boekje, etc.

Rob
Breda
24/08/2013

Algemeen
Na wat donaties wil ik er een paar bij hebben.
Heb jij ze werkloos liggen of weet je waar ze tekoop zijn, stuur me dan een mailtje.

fox replicant 25cm, kleuren:

Firetiger
Baars

Andere kleuren zijn eventueel ook welkom.

Contact: bouwer18@hotmail.com
Jeroen
Nederhorst Den Berg
24/08/2013
Algemeen
Hallo,

Ik ben op zoek naar kussenset voor mijn plastic visstoeltje in de boot. Deze heb ik gekocht bij Raven(vroeger Vlemix). De kussens gaan kapot bij de naden en nu wil ik graag nieuwen. Bij Raven heb ik ze besteld alleen zijn niet leverbaar. ( zit al 5 mnd te wachten) Wie o wie kan mijn vertellen of weet waar ik deze kussenset/hoezen kan krijgen?
Ik hoor het graag!

Mvg Jan de Boer

ps foto's waren te groot, kon ik er niet bij plaatsen
Jan de Boer
Menaldum
23/08/2013
Algemeen
Waar kan ik het beste en zo goedkoop mogelijk Mepss anglio nummer 1 en 2 in de kleur zilver of goud bestellen, ik wil er flink wat van bestellen dus een goedkope prijs is belangrijk.
Otto
Eindhoven
23/08/2013
Algemeen
Waar kan ik deze het beste zo goedkoop mogelijk bestellen ?

Moet de lichteste versie hebben , de 10 gram is dat geloof ik.

Ik wil meteen 20 of zo bestellen en ik zie dat er flinke prijsverschillen zijjn dus ik zoek de goedkoopste.
Otto
Eindhoven
23/08/2013
Algemeen
Vision 9 voet lijn 9 voor het zware werk
nieuw in cooker 140€ vierdelig
Noël
Tongeren België
23/08/2013
Algemeen
Vliegenhengel GMC 9.6 voet lijn 5/6 driedelig zeer mooie hengel met cooker 110€.
Noël
Tongeren België
23/08/2013
Algemeen
Vliegenhengel orvis western 10voet lijn 4 twee jaar oud en twee maal gebruikt
deze is driedelig als nieuw 160€
met koker.
Noël
Tongeren België
23/08/2013
Algemeen
Te koop Cresent polyester console/visboot, afm. 4.20 m met 25 pk mariner b.b. voorzien van kenteken/registratie, 4/6 zitplaatsen.
Sorry maar ik krijg de foto's er hier niet op. Bij interesse even een mail en ik stuur ze op. Boot ligt aan het Gooimeer, proefvaart met mij erbij mogelijk. Zomer en winterdekkleed. GEEN Trailer

Vraagprijs 3100,00
Koster
Huizen
23/08/2013
Algemeen
Ben al een hele tijd op zoek naar de Yo-zuri Formurat M en MD. Ik heb genoeg om te ruilen maar wil er ook voor betalen mits de prijs redelijk is (max. 15 euro per stuk).
Onno

22/08/2013

Algemeen
Gezocht:

fox torque lijn

0.41mm

Heb je nog een rolletje liggen of weet je waar deze tekoop is, stuur me dan een mail. Alvast bedankt!

Gr, Jeroen

bouwer18@hotmail.com
Jeroen
Nederhorst Den Berg
22/08/2013

Algemeen
     
Hengel van L&W Rods (Almere), ééndelig, gebouwd door Jerry ter Wengel (nu werkzaam bij Peeters Hengelsport, Casting Corner Hengels).

Hengel is nieuw & ongevist. Lengte 185cm, perfecte verticaalhengel, zéér licht & strak. Werpgewicht tot max 15 gram (geschat) want de blank is niet volgezet met info (alleen een logo). Alleen de beste materialen zijn gebruikt, een droom van een hengel (vergelijkbaar met CJW, Rodvisions etc). Wordt niet verstuurd, ophalen of langs brengen in overleg. Foudraaltje zit erbij.

Prijs 200 euro of goed bod in die richting.
F. Luccio
Den Haag
22/08/2013

Algemeen
   
Hoi,
ik heb nog een paar jerkbaits gemaakt, zogenaamde Dicktails. Het zijn erg makkelijk te vissen gliders, die erg afwisselend gevist kunnen worden. 10 cm (zonder staart gemeten), een gram of 55 en langzaam zinkend.

Er zijn nog 4 zilverkleurige en 4 baarskleurige over. ze mogen weg voor 19 euro exclusief verzenden.... of voor die prijs af te halen in Drachten.

Het zijn de laatsten die ik voorlopig maak. Bij interesse graag een mailtje of berichtje.

Greetz,
Dick
Dick
Drachten
22/08/2013
Algemeen
Goedenavond,

De laatste tijd ben ik een beetje aan het experimenteren wat betreft snoekbaarsvissen vanaf de kant,
Nu wil ik ipv vissen met een dood voorntje,het es gaan proberen met spiering of sardienes (uiteraard niet uit blik)
welke van de 2 raden jullie me aan? of zit er geen verschil in?
Daarnaast wil ik met behulp van een aasnaald de lijn door het visje halen en er dan aan het eind vd lijn een dreg plaatsen,maar er zijn zoveel mogelijkheden uiteraard,iemand hier ervaring mee? ik hoor het graag.

Met vr gr,

Ron
ron
winschoten
21/08/2013
Algemeen
Bootgerelateerd
Beste medevissers,

Ik heb een Raymarine DSM300(in combinatie met E-wide series multi display) gekocht en ben erg benieuwd naar jullie ervaringen met transducers.
Systeem zit op mijn zeilboot gebouwd en ik moet voor de DSM300 nog een geschikte transducer gaan aanschaffen.
Voornamelijk dus zeebodem en structuren.

Alvast bedankt voor jullie antwoorden.

Jan
Den Bosch
21/08/2013
Algemeen
ik ben op zoek naar de zogenaamde "ROD Socks" van SPRO.
Ik heb op deze site daar ooit is iets overgelezen, maar ben ze nog nooit tegengekomen?
Wie kan me helpen?
Sjoerd Ravels
Doornik
21/08/2013
Algemeen
Ik heb een grote 12V accu die ik kan opladen met een Minn Kota oplader voor Dit voor de electro motor.

Nu is mijn vraag of ik met zo'n oplader ook een kleine 12v accu(zo groot als een dikke baksteen)kan opladen die ik wil gebruiken voor mijn dieptemeter. Op de oplader van Minn Kota staat namelijk dat deze voor een 6-cell accu geschikt is maar ik weet wat dat betreft niet of dit klopt met de specificaties van zo'n kleine accu.

Heel graag jullie terugkoppeling
arjan

21/08/2013