U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Algemeen
te koop teab

inox GPS steun + plaksonde voor Lowrance LCX 15/16/19/25
00 32 (0)15 221941
Frans
Heist op den Berg België
30/08/2013
Algemeen
Te koop teab
Frans
Heist op den Berg België
30/08/2013
Algemeen
hallo
Ben op zoek naar een Visbot met motor en tailer tot 3000 euro.
groeten Tom
trabbi1969@gmx.de
Tom
Viersen
29/08/2013

Algemeen
Te koop aangeboden 2x een Shimano Sedona 2500 FB.
Molens zijn gebruikt, hebben lichte gebruikssporen, maar verkeren in een prima staat en hebben recent nog een onderhoudsbeurtje gehad.
Beide spoelen zijn voorzien van 25/00 nylon, zitten geen reserve spoelen bij.
Mogen samen weg voor €76,75 incl. verzenden (of afhalen voor €70,-).
René
Oss
29/08/2013
Algemeen
Hoi,

Iemand enig idee of sportex vertegenwoordigd is op de aankomende Fair? Over de verdeling van Sportex in NL kan ik helaas niet zo heel veel vinden, op internetwinkels na dan.

Bij voorbaat dank.

Gr. René
René

29/08/2013
Algemeen
ik heb wat mollens te koop met gebruiksschade wie interesse heeft jonas.dewitte@hotmail.com http://www.2dehands.be/sport-fitness/watersporten/vissport-hengelsport/mollens-162754120.html
jonas
lokeren
29/08/2013

Algemeen
 
Met deze Mariner viskano met trapstel die de schroef aandrijven. voorruit en achteruit doormiddel van de pedalen. op spierkracht van uw benen de hele dag vissen zonder moe te worden en geen benzine nodig. de overbrenging is 1 op 10 dus bij minimale inspanning loopt de kano 5 km per uur en dus een ideale trolsnelheid.ook geschikt voor verticalen en ook voor wat woester water is deze kano nog steeds zeer geschikt. erg stabiel dus even staan en een jerkbait werpen is geen probleem. de kano verkeerd in zeer nette staat en is uitgerust met twee skotty hengelsteunen en een boegplaat om uw fishfinder te plaatsen.

Vraagprijs 1495,00
0612738344
Sietse de Vries
MENALDUM
29/08/2013

Algemeen
 
Goedgekeurd trailerslot of voor een aanhangkar. Dit model is alleen geschikt voor stalen velg.

Let op er zit nog mar 1 sleutel bij. de sleutelkaart en bestelbrief zit er wel bij dus kan er zo een sleutel bijbesteld worden bij een carpointdealer.

Vraagprijs € 50,00
kost nieuwe € 169.00

tel 0612738344
Sietse de Vries
MENALDUM
29/08/2013
Algemeen
Een beetje een ongebruikelijk verkooptopic, maar wel eentje met een verhaal. Een krap jaar geleden is de man van een van mijn collega's overleden. Na het verwerkingsproces is ze langzaamaan het leven weer een beetje aan het oppakken. Toevallig ving ik op dat haar man dol was op vissen, maar dat ze niet wist wat ze met al die spullen moest doen. Verkopen het liefst, maar ze had er totaal geen verstand van... Ik bood aan om haar te helpen met uitzoeken en het voor haar te verkopen. Ik krijg daar niks voor trouwens, maar ik vind dat je elkaar zo af en toe moet helpen, zeker in een dergelijke situatie. Maar toen ik bij haar thuis kwam, sloeg de schik me om het hart. Ze woont in een volksbuurt in R'dam Zuid en is slechts klein behuisd, maar het huis stond werkelijk VOL met troep, o.a. heel veel visspullen! Ik had toen pas echt medelijden, maar ook een beetje spijt: hoe moest ik dit allemaal uitzoeken en verkopen??? Ik ben nu een start aan het maken en heb de verkoopbare dingetjes uitgezocht.

De prijzen zijn richtprijzen; ik wil niet te veel vragen, het MOET weg!!! Bij meerdere items kan er nog wel wat van af en je mag via pm ook een bod doen, maar alsjeblieft, biedt met je hart: de dame in kwestie zit in een zeer fragiele financiële situatie en kan het geld heel goed gebruiken...

1. Hele mooie Optonic set in stevige hardcase met swingers en sounderbox(?); €50,-

2. NIEUWE rodpod van Ultimate met foudraal; € 15,-

3. Molens van Zebco, Dam, Shimano en Spro, 2x met baitrunner; €27,50

4. Viskist van Arca, Silver Jumbo. Slotjes wat geoxideerd, blauw stukje op de voorzijde is een restje van een sticker. Mag weg voor € 15,- EXCLUSIEF KAT!

5. Leuk netje, nieuw, handig voor streetfishing? Lengte +/- 2 meter. € 7,50

6. Spinhengeltje voor de beginner, nieuw. € 3,50

7. Mooie karperstoel, maar kan ook voor andere visserijen worden gebruikt. Ultimate. €20,-

8. 2 foudralen, een 3-vaks van Spro en een JOEKEL van The Beast; voor 3x opgetuigde karperhengel en heel veel ander spul! Zgan! €30 voor samen.

9. Skarp onthaakmat. Past niet in de woonkamer, dus even een plaatje van internet. Prima geschikt voor recordkarpers en jagers op grote snoek. NIEUW IN FOUDRAAL! Adviesprijs 60 euro, hier de helft: € 30,-

10. Rigwallet, mooi voor onderlijnen, takels e.d. € 3,50

11. Setje met netjes: karpernet, pannet met een klein gaatje en een Spro schepnetsteel. Setje voor € 15,-

12. Diverse emmertjes en bakjes voor voer en aas; € 5,-

13. NIEUW leefnetje, voor aasvis? € 5,-

14. Plano viskoffer, beetje smoezelig, maar dat poets je er zo af! 8) € 5,-

15. Ik heb hem niet in elkaar gezet, maar het is een visplateau dat als een kruiwagentje gereden kan worden. Ideaal om je visspullen op de wat verder gelegen stekken te krijgen. Zgan! € 25,-

16. Telescoophengeltje van 3 meter, zgan. € 3,50

17. Banksticks, steunen, etc. Een aantal van RVS. Hele set voor € 12,50

18. Kniklichtjes, € 5,-

19. Heel veel dobbers + koker, € 12,50 (Koker is nieuw al € 8,-!)

20. Kleine gereedschapjes, € 3,50

21. Karperset 1: heel veel lood, PVA (nieuw!), krusher, etc. € 25,-

22. Karperset 2: rigs e.d. € 15,-

23. 2x beetmelder, € 12,50. Werken prima!

24. Spoelen nylon, restanten en nieuwe... € 5,-

25. Veel voerkorven! € 17,50

26. Paar strand-spulletjes? € 5,-

27. Twee mooie dobberkokers, € 5,-

28. Fraaie collectie loodjes, meeste zijn ongeopend! € 10,-

29. Hakenboekjes e.d. € 5,-

30. Heel veel tuigjes, € 3,50

Afhalen geniet de voorkeur, in regio Dordrecht/Rotterdam. Eventuele verzending in overleg, maar alle bijkomende kosten zijn voor de koper. Contact: robert_paul(at)live.nl MOCHT IEMAND INTERESSE HEBBEN IN DE HELE PARTIJ, DAN HEEL GRAAG! Uiteraard maken we dan in overleg een mooie prijs.

Bedankt en excuses voor het scrollen... grin
Robert-Paul Wolters
DORDRECHT
29/08/2013
Algemeen
Heeft iemand deze hengel nog staan en niet meer in gebruik.
Het gaat om de ITT One2 240cm 30-60gr spinning.( dus voor de molen)
Heb er 2 met de reel maar veel gasten kunnen daar helaas werpend niet echt mee overweg.
Ik zou deze hengel graag overnemen.
Ben te bereiken via mail of 06-14504312
Marc Zitvast
Soesterberg
29/08/2013
Algemeen
Te koop:

Spoel van een Shimano Twinpower 1000FA
Deze spoel is zo goed als nieuw.

Prijs: 15,-

contact: maartenvandermeij@live.nl
Maarten
Haarlem
29/08/2013
Algemeen
Ik zoek Fireline of Whiplash in 12/00 op bulkklos van 1800 meter.
Ik weet dat deze te koop is voor tussen de 175-220 euro.
Maar dit moet toch goedkoper kunnen?
Ooit had je de roze Fireline en deze was een stuk goedkoper.
Wie weet waar 1 van deze lijnen te koop is voor een schappelijke prijs?
Mike

29/08/2013

Algemeen
 
Nieuw in Nederland, de Smithlight Traveller.
Een unieke led lamp, zeer geschikt om de visstek te verlichten.
Volledig opgeladen gaat de lamp ruim 8 uur mee. oplaadbaar via het stopcontact en via de autolader.

De Smithligt Traveller is waterdicht en de lamp is tijdens transport goed beschermd.
voor meer informatie: www.smithlight.nl.

Te koop voor € 195,-- inclusief BTW
Jan Kop
Uithoorn
28/08/2013
Algemeen
Wie o wie weet waar ik de losse Berkley Powerbait pootjes kan bestellen die op de popper Frenzy kikker passen?
Of heeft er een paar te koop?
(Op de foto ontbreken ze al)
Hendrik
Akkrum
28/08/2013
Algemeen
De snoekfoto's van Ewout Blom zouden wel eens de beroemdste snoekfoto's op het internet kunnen zijn. Jammer genoeg krijgen die foto's nooit de juiste credits en worden ze geclaimd door allerlei lieden (visgidsen etc.) die er verhalen bij verzinnen ter meerdere eer en glorie van de gebruiker.
De druppel vind ik toch wel dat een gerespecteerd bedrijf als Farlows de foto's ook heeft gepikt en er een gefabriceerd verhaaltje bij heeft gecopied en gepasted. Ik weet niet hoe ik Ewout kan bereiken. Wellicht via deze wijze.

http://www.farlows.co.uk/blog/2012/06/12/massive-northern-pike-kirkland-lake/
Jeoen Schoondergang
Kleine Huisjes
28/08/2013

Algemeen
Te koop prachige Monark 1600 DLX

De boot is een aluminium gelaste boot ,dus geen last van lekkende popnagels oid.
De boot is voor zien van :
2 luxe draaistolen op poot.
Mercury 25 p.k ELP 4 takt motor 3 cilinder welke erg zuinig en stil loopt.
Hengelbakken, hengelsteunen.
Eagle dieptemeter.
3 opbergvakken in het werpplateau
Easy loader kanteltrailer.
Bilgepomp.
Navigatie verlichting.
2 boatbuckles
En diverse acces.
De boot komt snel in plane, en loopt met 2 man met volle bepakking erg vlot.
Kortom een super visboot, vis en vaarklaar alles bwjr 2007 papieren en boekjes aanwezig.

Prijs is vast 8500,-

Tel 06 10339452
visser

28/08/2013
Algemeen
Ik zoek een trailer voor een redelijke prijs voor een kajuitbootje van 5 meter 20.

Heb je iets ? Stuur ff een mailtje

Tnx

HJ
Hendrik-Jan Verheij

27/08/2013
Algemeen
Een flink aantal jaren kwam het er helaas niet van, maar binnenkort wil ik toch weer een keer van de kant op zeeforel vissen op Funen. Vroeger was er bij de grensovergang bij Flensburg een VVV, waar je een vergunning kon kopen. Weet iemand of die er nog is en wat de openingstijden zijn? Hoe zijn de vangsten in deze tijd? Bij voorbaat dank voor informatie!
Chris

27/08/2013
Algemeen
Ben op zoek naar een abu baitcaster double handed met speedlock ( 2 ) Lengte rond 2m10.
Wie heeft er nog een te koop voor mij , in goede staat ?
Johan
Putte ( België )
27/08/2013
Algemeen
Dag mede visfanaten..
Ik ben op zoek naar degene die de i-pilot afstandsbediening houders maakt Jeroen van Duijnhoven.
Ik heb al diverse mails verstuurd en ook hem geprobeerd te bellen maar krijg geen gehoor.
Welicht heeft hij een nieuw nummer of mail adres of hij er soms mee gestopt??
Wie o wie heeft er onlangs nog contact met hem gehad??of weet hoe ik hem kan bereiken??
Alvast bedankt en groetjes Johan..
Johan

27/08/2013