U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Algemeen
Loodmallen voor Jensen Pilkers van 150Gr.;180Gr.en 220Gram + 39 zakjes (3900 stuks) bevestigingoogjes.
Mallen zijn vervaardigd uit goede legering mallenstaal. Vervormen niet bij hoge temperatuur.
interesse : mail naar pat.verswijvel@pandora.be
Pat
Geel
26/01/2008
Algemeen
waar kun je best vergunning kopen voor de meren in zweden?
speedtroller

26/01/2008
Algemeen
Hallo visvrienden.
Deze zomer ga ik met mijn gezin naar Hvide-sande in Denemarken.
Dit ligt aan de westkust.
Aan de ene kant de noordzee en aan de andere kant een soort van binnenwater wat denk ik brak is.
Wie is daar al eens geweest en heeft hier viservaringen?
Waar kan ik daar op vissen en wat voor materiaal moet ik mee nemen.
Met vr. gr. Otto Vos Dokkum.
Otto Vos
Dokkum
26/01/2008
Algemeen
242 ds 1 jaar oud met nedelandse handleiding en tasje met orginele titelockstang ook 1 jaar oud vr prijs 100 euro mvg john 0615238911
john
o
26/01/2008

Algemeen
Een Mitchel 304 en een Ru Record in zeer goede staat voor de liefhebber.
Bieden.
Rory Teigeler
Sneek
26/01/2008

Algemeen
Rolls Royce onder de molens

Deze molen is splinternieuw uitermete geschikt voor het vissen met poppers of jigs en uiteraard ook geschikt om mee te trollen een unieke molenhuis uit 1 stuk gefreesd en voorzien van digigear 14+1 ball bearings,waterproof,een pronkstuk dat je nooit in de kou laat staan.

Molen is opgespoeld met Powerpro 0.20LB gevlochten lijn

Prijs 575 euro

info1605"hetnet.nl
Mob.0651606886
Milan
Heemskerk
26/01/2008
Algemeen
Wat betekent m"n thuiswater, ik hoor
deze kreet vele malen, maar is het
thuiswater niet van ons allemaal.Reactie's welkom
Jan
Asd
26/01/2008
Algemeen
Bij deze wil ik het jonge bestuur van de SNB regio zuid feliciteren met hun fantastische nieuwsbrief, waarin veslagen van visdagen, regioavonden en tips over doodaas visserij op een geweldige wijze worden gepresenteerd.
Het ziet er zeer professioneel en erg vernieuwend uit.
Jongens, ga voort via deze ingeslagen weg!
Ik weet dat het verschrikkelijk moeilijk is om het iedereen naar de zin te maken, maar het begint er warempel op te lijken.

Succes en roofvisgroet,
Peter.
Peter
Stramproy
26/01/2008
Algemeen
wie kan mij helpen aan de nederlandse handleiding van de lowrance x 47
toondehap@hotmail.com
geldrop
26/01/2008
Algemeen
Ben van plan om mijn boot opnieuw te bekleden met tapijt.Oude bekleding moet er volledig uit en alles nieuw.
Is dit zelf te doen ?
Alle tips zijn welkom.Misschien iemand een adres van een firma die dit proffesioneel doen ??

Alvast bedankt.
Bart
BC
Diepenbeek
26/01/2008

Algemeen
nieuwe shimano stradic 5000 FH
specificaties
-Aluminum Frame and Spool
-Graphite Sideplate and Rotor
-Spare Cold Forged Aluminum Spool
-Fluidrive II enable better tooth contact for increased efficiency
-Rubber Handle Grip
-Line Retrieve per Handle Turn: 42 in.
-4 Ball Bearings and 1 Roller Bearing
-Line Capacity: 10 lbs at 240 yds, 12 lbs at 195 yds, 14 lbs at 165 yds
-Gear Ratio: 5.7:1

150 euro.
Albert Boers
Dwingeloo
25/01/2008
Algemeen
Is er iemand die al eens gevist heeft in deze streek, ben met name benieuwd naar de barbeel op de rivieren. alvast bedankt voor een reactie!
Roy
Elsloo
25/01/2008
Algemeen
Hallo, ik ben in mijn pluggen collectie een plugje tegengekomen waarvan ik niet weet wat voor een merk het is wellicht kunnen jullie mij helpen.
Het plugje is 8 cm groot met een kleine zwemlip en een gewicht van 9,8 cm.
Hij loopt van breed naar smal en onder op de buik staat: r.t.sito en hij is oranje van kleur met zwarte oogjes, wie weet het antwoord.

mvg bert
bert

25/01/2008

Algemeen
Ik bied koelboksen aan,


met een inhoud van 27 liter.


Deze boksen zijn zeer makkelijk bij het vissen op bijv forel (bij sommige wedstrijden verplicht)


Tevens om je eten en evt aas en natuurlijk gevangen vis koel te houden ( dus verser)
Tevens gaat je auto minder stinken omdat een koelboks heel veel nare luchtjes helpt te voorkomen.
Deze koelboksen zijn nieuw en van het bekende merk COLEMAN.
De koelboksen zijn sterk genoeg om op te zitten.
Dus de ideale vismaat!!!!!!!

tel 06-52643548

WOLF
WOLF
Apeldoorn
25/01/2008
Algemeen
beet van1981 tot2002 envlaamse sportvisser tel 0496600317
valere

25/01/2008
Algemeen
Dag visvrienden,

Enige tijd geleden heben mij broer een mooie rana 15 zonder overkapping aangeschaft. We willen deze boot verder aanpassen aan onze ideeen; stoeltjes, visvinder e.d. We zijn echter benieuwd hoe collega vissers de rana 15 hebben ingedeeld. Foto's of tips heel graag naar:

nijhuisrufus@hotmail.com

Hartelijke groet,

Rufus Nijhuis
R. Nijhuis
Amersfoort
25/01/2008
Algemeen
Wie kan mij helpen aan een handleiding van een lowrence fishfinder?Kan ook iemand iets vertellen over de kwaliteit van dit toestel.grt uit belgie
tuur
as
24/01/2008

Algemeen
Hallo hengelsport liefhebbers,
Ik ga dit jaar naar het Balatonmeer, Balatonvoldvar.
Ik wil daar gaan vissen, maar ik weet niet wat er te vangen is, welke stekken, welk materiaal ik mee moet nemen.
Ik ben een allround visser, dus ik heb van alles in huis.
Wie wil mij opweg helpen?
En weet iemand hoe ik aan een vergunning kan komen?
Alle tips zijn welkom.
Bovee
Leusden
24/01/2008
Algemeen
Er komen telkens meer verenigingen die een meeneemverbod instellen voor roofvis, in mijn ogen een dwaas idee, waarom?.
Beroepsvissers oogsten alles wat in de netten komt en betalen vaak maar een klein symbolisch bedrag voor een stukje water en dan praten we vaak over enkele euro's per kilometer of hectare. Wij betalen gemiddeld 35 a 60 euro per jaar voor een vergunning. Wij dus geen snoekbaars voor te eten en het beroep verkoop en verdient er heel goed aan, en de belasting pist langs de pot daar er veel zwart naar de hotels en restaurants gaat. Als er water vrij komt moet Sportvisserij Nederland dit maar voor ons aankopen, daar ons geld daar ook naar toe gaat, en dan kunnen we ook tevreden een hengeltje uitwerpen. Ook hoor je momenteel van de dierenbescherming en meerdere van deze instanties. Als je alle vis terug zet hoef je er ook niet voor je plezier op te vissen. Laten we hier eens even goed over nadenken, en ik neem mijn snoekbaarsje zo af en toe mee naar huis.
Robin
Venlo
24/01/2008
Algemeen
Wie weet of ik mijn 10 jaar oude [niet gebruikte] Abu Garcia Ambassadeur 5501 C3 werpreel zonder problemen voor het zout water vissen kan gebruiken ? BVD Rob
rob

24/01/2008