Zorgen over beroepsvisserij in het Benedenrivierengebied
als elke sportvisser nou 50 euro neer legt .en dan van het totaal bedrag alle beroeps vissers weg kopen.
einde beroeps visserij
einde beroeps visserij
OK; rekeningnummer en garantie (!) van Sportvisserij ZW-Nederland graag !
Dan moeten die beroepsvissers dat ook wel willen natuurlijk... Stop jij als sportvisser met vissen als ik jou een paarduizend euro geef?...
Dat elke sportvisser,uit protest,
"GEEN VISAKTE" meer aanschaft in 2015 en toch op hetzelfde tijdstip gaat vissen.....????
Dat elke sportviser, uit protest,
geen enkele visma of ander groot sportvisserij evenement meer opzoekt....????
Als het om geld gaat schieten ze wel wakker!!!
Ja daar zeg je wat, alleen de fanatieke visser zou daar toe bereidt zijn.
Wij zijn groot in aantal mbt de hengelsport, maar de echt fanatiekelingen is maar kleine groep.
de oplossing voor het probleem is geld.
Waarom zouden wij het beroep moeten uitkopen... de vis in het zoetwater is van de hengelsporter. Jaren word er vis uitgezet van onze pieken ... Het beroep moet van deze vis afblijven. Het is pure diefstaf,VB... als ik bij jou de keuken inloop dan haal ik toch ook niet de keukenkastjes leeg.. nou dat gebeurd hier wel. Hoe kan een regering, een minister een vergunning afgeven om te stelen.Het moet stoppen... blijf met je poten van onze vis af.
Kunnen we niet beter green peace inschakelen? Of ze zelf belemmeren met onze boten.
Van mij krijg je een dubbele bijdrage. Gelukkig kan ik mijn zoon over een aantal jaar nog aan de hand van een paar foto's laten zien hoe snoek, snoekbaars of karper er uit zagen.
Want helaas ook hier een geweldige afname van vangsten.
Gelukkig hebben we de foto's nog......
Heel vervelend wat ik nu doe.. echter vind ik dat onze belangenvereniging hier iets aan hoort te doen. Nu wijs ik naar Sportvisserij Nederland, zij behartige onze belangen, zij schieten te kort. Jaren word ons wij gemaakt dat er achter de schermen hard gelobbied word om deze zaken te regen... gelul.. ik zou zeggen doe beter je best anders is deze club onze bijdrage niet waardig... DUS SN actie kom van je stoel ...laat je horen en regen het voor ons... daar zijn jullie voor
Met 200 beroepsvissers die gemiddeld nog 20 werkbare jaren hebben en per jaar zo'n € 40.000,= willen verdienen kost dit € 800.000,= per beroepsvisser en totaal € 160.000.000,=
Met een miljoen sportvissers betekent dit € 160,= per sportvisser. Helaas zitten er bij die miljoen sportvissers vele die het maar af en toe doen, niet fanatiek zijn en ook geen € 160,= willen neertellen.
gewoon alle inkomsten van de vispas meteen naar de beroepsvissers. dan zijn die met 4 jaar wel uitgekocht. dus word er dan geen vis weggevangen hoeft er ook niks worden uitgezet. 2 vliegen in 1 klap.
Heren,
Nog even geduld. Betrouwbare bronnen melden dat Den Haag binnenkort nog enkele verassingen in petto heeft. Vooral voor het beroep en helaas ook een enkele voor de sportvisser.
Voor de zomer zijn er een hoop problemen opgelost.
M.vr.groet,
Erwin
Teun , volledig sta ik achter je gedachten!
Erwin, ook dat horen we al jaren!!