waterstand en vangsten
Beste medevissers

Kan iemand mij misschien vertellen hoe de vangsten zijn in regio limburg? (wessem, thorn,..)
En is er goed op de maas te varen met mijn kleiner bootje?

met vriendelijke groeten

Ben
Ben, onbekend, 13/02/2011

REAGEER

Gravatar
Jacob
.

Hi,
Ik weet niet hoe klein klein is bij jou maar er staat toch nog matige stroming. Je hebt toch nog een goed op elkaar afgestemde combi nodig om vooruit te komen. Als je een aardige motor hebt moet het te doen zijn.

Over de vangsten kan ik erg kort zijn, die zijn gewoon ronduit slecht en dat zal de eerstkomende jaren ook niet meer beter worden. Tenminste wat snoekbaars betreft. Ze zijn er gewoon haast niet meer daar. En wat er niet is kan je ook niet vangen.
Klinkt misschien negatief maar is helaas de realiteit.

Succes ermee!

  • 14 years and 2 months geleden
Gravatar
jv
.

Gisteren nog geweest.. debiet van +- 290m³/s dus valt in principe wel mee! als je een 15 pk hebt geraak je wel goed vooruit. Vangsten waren niet bepaald goed maar hebbe tog enkele snoekbaarzen en een snoek weten te vangen. succes

  • 14 years and 2 months geleden
Gravatar
jon
.

Ben jacob heeft gelijk het is er rotslecht gisteren met heeeeeeel veel moeite vijf visjes gevangen met drie man op de boot er zijn hier veel te veel kloppers en ze klopen elke snoekbaars klein of groot de kop in en er kan niets tegen gedaan worden dat is helaaaaas zo als je iets zegd lachen ze je gewoon uit mvg jvg

  • 14 years and 2 months geleden
Gravatar
Jan
.

Afgelopen weekend ook op de Maas gevist in Limburg. Zeer slechte vangsten. Met pijn en moeite een paar visjes kunnen vangen. Oorzaak: te weinig stroming op dit moment. Zit nu tussen de 300 en 350 m3 per seconde. Voor betere vangsten liever het dubbele. Tevens zijn de oevers weer bezet door hordes Polen die helaas alles meenemen.

  • 14 years and 2 months geleden