Wat is er loos met al die dode dieren?
Waar ik me echt zorgen over maak is de aantallen dode vissen die wereldwijd zonder aanwijsbare reden opeens aanspoelen net als die dode vogels die uit de lucht komen vallen. Vaak van 1 soort. Vind het echt eng. Of zou het misschien komen door de chemische troep die gebruikt is bij de olieramp van BP.

Google heeft een overzichtkaart gemaakt.
[a url=http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=201817256339889828327.0004991bca25af104a22b&t=h&ll=64.320872,16.171875&spn=87.534022,210.585938&z=2&iwloc=0004991c2e41cf55affcb&source=embed]http://maps.google.com/maps/[/a]
Bert, onbekend, 07/01/2011

REAGEER

Gravatar
Patrick
.

En weer een paar miljoen erbij volgens de telegraaf:

vr 07 jan 2011, 00:37 Opnieuw massale vissterfte in VS ANNAPOLIS - De Amerikaanse autoriteiten onderzoeken de dood van circa twee miljoen vissen in Chesapeake Bay voor de kust van de staat Maryland. Vermoedelijk is een plotselinge daling van de watertemperatuur de vissen fataal geworden, stelde de overheid van Maryland donderdag.


Eerder deze week werden in de rivier de Arkansas al tienduizenden dode zoetwaterbaarzen gevonden. De autoriteiten daar gaan uit van een ziekte, aangezien er geen dode vissen van andere soorten werden aangetroffen. Ook kwamen op twee plekken in de Verenigde Staten spontaan vogels dood uit de lucht vallen.

In de VS doen inmiddels de wildste geruchten de ronde over de mogelijke oorzaak van de massale sterfte van vogels en vissen. Volgens sommigen zou het einde der tijden nabij zijn. Anderen zoeken de oorzaak in ufo's of complottheorieën die met chemie te maken hebben. Wetenschappers gaan er evenwel van uit dat het om afzonderlijke incidenten gaat en dat de dood van de dieren een natuurlijke of menselijke oorzaak heeft.

  • 14 years and 3 months geleden
Gravatar
?
.

Radioactieve fallout. Daar springen de haarvaatjes van.

  • 14 years and 3 months geleden