voor verzamelaars kunnan hengel
nu dat ik wat visgerei ga weg doen nog een zeer mooi hengel die nog nooit gebruikt heb omdat ik er zo 3 had
hengel kunan casting WT 10-20 gr deze idiaal om met de pen te vissen maar deze is beter dan een diaflash os powerloop
dus voor echte kenners !!!!!!!
hengel kunan casting WT 10-20 gr deze idiaal om met de pen te vissen maar deze is beter dan een diaflash os powerloop
dus voor echte kenners !!!!!!!
Beste,
ik heb interesse in deze hengel, wat is de vraagprijs.
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
Stephane.
Beste Rudi,
ik krijg een privé-mail van Tom Feringa als antwoord op een vraag die ik gesteld had op een advertentie van u, Rudi Vranckx.
Als ik hem het volgende vraag ; "Hallo Tom, ik heb onlangs op een bericht gereageerd op Totalfishing dat .(JavaScript must be enabled to view this email address) geplaatst had.
Deze man heeft een Belgische nationaliteit, hoe komt het dan dat ik een antwoordmail van u krijg?
Ik snap niet goed hoe het komt dat jij antwoordt op een bericht dat Rudi Dirckx geplaatst heeft?
Kan je me gedetailleerde foto's sturen van de hengel, gedetailleerde foto's van de kurk, van de (losse) reelringen en van de ogen en ten slotte nog van het opschrift dat op de hengel staat?",
krijg ik dit luttele antwoord ; "Laat maar zitten, zoveel moeite voor een luttele € 75 . Ik hou hem wel !Tom Feringa"
Ik vraag me af of het normaal is dat deze man antwoordt op uw advertentie, u komt namelijk uit België, hij uit Nederland. Kwestie van verzendingskosten of afspreken voor ophaling is de locatie al een groot verschil.
Nu heb ikop dit forum onlangs een Shimano Twinpower Zander Special 2.70 verkocht voor 80€ en heb hier ook extra foto's gestuurd op vraag van de verkoper, en ik vond dit erg normaal dat de potentiële koper wat extra foto's vraagt.
Deze man tracht precies wat te verbergen?
Heeft u er kennis van dat deze Nederlandse man berichten stuurt op uw Belgische advertentie op Totalfishing?
Vriendelijke groet.
Stephane