voor- en nadelen traxxis t.o.v. vector
Hallo, ik ben op zoek naar een nieuwe elektromotor. Welke gebruikers onder jullie kunnen mij voor- en nadelen noemen van Maxxum/Traxxis 55 t.o.v. Vector. En welke alternatieven zijn beter/slechter en waarom? Wat zijn jullie bevindingen?
Dank en groet, Eric
Dank en groet, Eric
maxxum en traxxis hebben geen 3X steer. dit houdt in dat je stuurknuppel minder ver uit hoeft te slaan. Zo doende kun je met minder stuurbewegingen dezelfde draaicirkel maken. Met een bocht naar rechts (achterwaards)hangt je stuurknuppel dan niet continue buiten de boot.
Groetjes, Bart
Met de traxxis had ik vaak het probleem dat bij ruigere omstandigheden de schacht uit de houder vloog waardoor de motor plots naar de oppervlakte schiet, ben blij dat ik nu een andere (frontroller) heb. Bij de maxxum had ik dit probleem overigens nooit.
Gr,
Richard
Belangrijk ij de keus tussen deze 2 aparaten is de afstand die jij als bestuurder hebt tov het bevestigingspunt van de MK. Wanneer je als bestuurder dichtbij een relatief hoog tov de motor (bv wanneer je een stoel op je achterste werpplateau hebt) zit dan is traxxis een betere keus zit je lager en verder weg (bv op dezelfde stoel als waar je zit wanneer je regulier vaart) dan is de vector handiger.
Kijk dus niet alleen naar het uitslagssysteem, maar ook naar de ergonomie van het geheel: kapitien, gewenste vishouding, boot en elektromotor.
Gr Joop
Hoi Erik
Als je besluit om een vector te nemen heb ik een nieuwe vector 55 lb staan nog nooit gebruikt
Prijs 575 euro is hij voor jou
Voor meer info telnr 0652308881
Groeten rob
FF een reactie op het bericht van Richard.
Ik denk dat je de Maxxum bedoelt die er steeds uitvloog dat was het probleem met het plastic bracket die waren in no time versleten.
Dus bij deze altijd opletten of er een metaal bracket aan zit anders laten staan dat ding.
Een traxxis heb ik nooit gehad dus weet ik niet hoe of wat, maar weet bijna zeker dat deze wel een metalen bracket heeft.
En wel een Vector gehad dit vond ik altijd een prima ding.
@JAN
Ik heb beide motoren gehad maar had het probleem alleen bij de traxxis, het kan natuurlijk zijn dat ik pech had met mijn exemplaar. Gebeurde vooral met ruig weer bv. tegen wind en stroming in.
@Rob Jouw aanbod houd ik graag even warm.Verkoop hem gerust wanneer je kunt, maar wie weet kom ik bij je terug.
Hey Rob, ik heb ook wel belangstelling, wat voor lengte schaft is het?
Ik heb een Vector. Voordelen zijn degelijkheid en 3x stuur. Nadelen gewicht en geen voor en achteruit. Hendeltje voor omzetten voor- en achteruit zit aan de bracket en niet op handvat. Als je tijdens varen vaak wisselt van voor naar achteruit is dat lastig.
Vismaat heeft Traxxis en heeft net als andere Traxxis gebruiker bij reacties ook last van het omhoog schieten bij achteruit varen bij harde wind.
Hoi rana 17
De lengte is 102 cm tot de motor en 125 cm plus motor
Groeten rob