Volkerak
Hoe zijn de vangsten op het Volkerak?
Wordt er momenteel toch goed gevangen? Zit te twijfelen met het haringvliet.
Bedankt voor info!
Wordt er momenteel toch goed gevangen? Zit te twijfelen met het haringvliet.
Bedankt voor info!
Bakken van snoeken en kastelen van snoekbaarzen.......oh ja, en ze springen vanzelf de boot in...
Volgens mij is er wééér een wedstrijd op het Haringvliet.
Over vangsten ga je hier niets horen, helaas.
Ja het is werkelijk één groot feest, het kan echt niet op!!!
Had gisteren nog 24 grondels. TOPDAG!!!
Lekker gaan vissen, die internethengelaars hebben we niets aan. Is het kut, dan is het kut. Is het goed dan is het goed. Als je beetje kennis van zaken hebt breng je gewoon een visje in de boot.
Vraag het aan Babs, Leuk aasvisje trouwens!
Het is er al goed gevangen geweest,helaas ook zeer druk file varen.
Nou dan zal ik maar een zinnig antwoord geven. In vergelijking met andere jaren is het vrij taai voor het ogenblik. Ik vang nauwelijks snoekbaars op het ondiepe, snoek redelijk maar het is ook geen vetpot. 5 à 6 vissen per dag en andere jaren was dat veel beter. Water is behoorlijk warm (rond de 22°C) en net zoals op het Haringvliet en Hollands Diep krioelt het van het speldaas. Ik heb de indruk dat ze maar korte periodes op het ondiepe komen en dan afzakken naar dieper water om daar de rest van de dag rond te lummelen. Het zou wellicht helpen als het wat zou afkoelen en eens stevig waaien om wat meer zuurstof in het ondiepe water te mixen. Maaaaaaaaaaaar, thuis vang je niets, dus altijd gaan.
ik weet uit heel goede bron dat alles vol fuiken en netten ligt en de beroepsvisser alles nog maar eens alles netjes aan het opkuisen is dus veel geluk
Ben met Ward eens. Alles staat werkelijk vol met fuiken van onze vrienden de beroepsvissers. Op Lauwersmeer en HEEL VEEL andere wateren van zelfde laken een pak! Dit water werd door sportvisserij Nederland trouwens nog niet zo lang geleden tot een werkelijk TOP ROOFVISWATER bestempeld! De roofvissers die het weten kunnen weten, weten echter wel beter. Ik bedoel maar! Het is echt niet normaal meer. Alles wordt maar opgelepeld door de heren beroepsvissers. Zolang hier niets aan gebeurd, en er hierin geen keuze<s gemaakt durven worden worden, zal het voor ons sportvissers alleen maar slechter worden.
Bedankt voor degenen die een zinnig antwoor hebben gegeven!
!
Ben net terug... Had maar 1 snoek... Rond 15u gaf ik het op en besloot ik om naar het Haringvliet te gaan en daar kon ik toch nog 3snoekbaarzen vangen.
Heb tamelijk veel andere boten gezien en zeer weinig vis!
Volgende keer beter