Van Staal VSB 100
zijn er winkeliers in Belgie die het merk Van Staal (molens)verdelen
kan er mij iemand meer info over deze molen geven daar deze mogen ondergedompeld worden in zeewater zonder verdere problemen van vastlopen of corrosie
kan er mij iemand meer info over deze molen geven daar deze mogen ondergedompeld worden in zeewater zonder verdere problemen van vastlopen of corrosie
Worden officieel alleen in de USA verkocht voor zover ik weet.
Je kan ze altijd eens contacteren en de vraag stellen.
Website :
http://www.vanstaal.com/index.htm
Jean-Paul
wordt verdeeld door browning. een verdeler daarvan is Megafish in Ledeberg-gent 09.231.1786
Het merk van Staal wordt helaas niet meer in de USA gemaakt, maar zoals veel spullen in :....China.
Zelfde geldt voor het merk ZeeBaas.
Als je een goede zeemolen wil hebben kijk dan voor een tweede hands Mitchell 498 in goede staat, voor 50 a 60 euro ben je het mannetje.
Om 600 - 700 euro voor een Made in China molen gaat mij te ver, ik zou dan gaan voor een Daiwa Saltiga, die kosten ook iets van 500 euro. Daiwa Saltiga wordt dacht ik nog steeds in Japan gemaakt.
ik overweeg om deze molen te kopen omdat het de enige molen die ik weet mag ondergedompeld worden in zeewater , ik koop jaarlijks een molen van rond de 300 € deze loopt al vast door het zout na 6 maand , ik vis al wadend en vis heel veel op zeebaars , de molens SW is voor mij een lachertje
Beste Jef,
Volgens mij wordt van Staal alleen via de US verkocht.
Van Staal heeft een nieuw model uit namelijk de VM150 en deze molen kost $399 en dat komt neer op net geen €300. Dit model en ook de duurdere versies van van Staal zoals de VS-serie en de VSB-serie zijn zowel nieuw als 2e-hands te koop via Ebay. Je kunt ook vragen stellen aan de verkopers van deze producten of je kan natuurlijk een vraag stellen aan producent van Staal zelf via: .(JavaScript must be enabled to view this email address), wellicht kunnen zij je vertellen of er ook Europese dealers zijn?
Succes!