Tweedehandsmarkt hengelspullen.
De zeeviscommissie van Hengelsportvereniging St. Petrus Weert.e.o. organiseert een grootse tweedehandsmarkt.
* Wanneer: zaterdag 4 mei 2019.
* Tijd: van 11.00 - 16.00 u.
* Waar: clublokaal Hsv. St. Petrus, Kazernelaan 113, 6006 SP Weert.
Er zijn dan talloze koopjes te doen op o.a. zeevis-, roofvis-, karper- en witvisgebied. En.... afdingen is toegestaan!
In het clublokaal kunt u tevens genieten van verschillende soorten dranken aan zeer democratische prijzen.
Parkeren kan niet aan het clublokaal zelf, maar op de grote, gratis parkeerplaats van het subtropisch zwembad " De IJzeren Man", op ca. 150 m. wandelafstand.
Zoekt u nog hengelspullen voor het nieuwe seizoen, dan is dit de uitgelezen kans om eens naar Weert af te reizen. Ons clublokaal ligt aan een schitterend viswater van ongeveer 10 ha. groot.
Tot ziens!
Jaak, .(JavaScript must be enabled to view this email address), Kinrooi, 26/04/2019

REAGEER

Gravatar
Jaak
.Kinrooi

Het verenigingslokaal van Hsv St. Petrus Weert heet "Het Botenhuis".
Weert ligt in Nederlands-Limburg.
Weert bezit een treinstation, maar het ligt een heel eind van het clublokaal verwijderd.
Op zaterdagvoormiddag is er de wekelijkse markt in de binnenstad. Misschien een idee om uw vrouw/vriendin/dochter(s) mee te brengen. Zij kunnen dan genieten van shoppen. In de binnenstad is er tevens een shoppingcenter "De Munt".
Tot ziens op zaterdag 4 mei!

  • 5 years and 10 months geleden
Gravatar
Ron
.

4 mei is in Nederland Dodenherdenking , veel winkels zijn dicht dan

  • 5 years and 10 months geleden