Regenpak
Mijn regenpak is aan vervanging toe.
Gebruik hem meest op de boot.
Mijn ervaring is dat als je stoel nat wordt en je zit, het vocht gewoon door je regenbroek gedrukt wordt.
Ook bij de ellebogen sijpelt het op den duur naar binnen.
Maar vooral die natte r**t vind ik vervelend.
Mijn vraag dus; wat is nou een goed regenpak, waarin je echt langdurig droog blijft?
Gebruik hem meest op de boot.
Mijn ervaring is dat als je stoel nat wordt en je zit, het vocht gewoon door je regenbroek gedrukt wordt.
Ook bij de ellebogen sijpelt het op den duur naar binnen.
Maar vooral die natte r**t vind ik vervelend.
Mijn vraag dus; wat is nou een goed regenpak, waarin je echt langdurig droog blijft?
Een goede Goretex regenbroek is écht waterdicht.
) Succes!
Een broek van een buitensport-merk a la Berghaus o.i.d. zijn bovendien vaak dun, stoppen wind en zijn een extra laagje hetgeen de warmte ten goede komt. Zweten is geen probleem omdat de broek 'naar buiten toe' wel kan ademen. Ik zweer er bij.
(Al zullen er voor elke optie mensen kunnen reageren met andere ervaringen
Wat is het budget?
100% waterdicht
Oliebroek en oliejas bestellen bij civdenhelder.nl
Hoi Bob,
Gebruik bij regen in de boot in combinatie met zittend vissen vanuit de boot een poncho. Kun je over de stoel draperen en houd ook zo de r..t droog.
Baleno pak super
Peter,
Voor een echt goed pak wil ik ook serieus betalen.
“Geld zat”, al vind ik €200 wel de max om hiervoor uit te geven.
Grundens heeft de regenpakken bij uitstek. Winddicht, ademt van binnen naar buiten alleen prijzen kunnen vrij hoog zijn. Succes met je keuze
Hallo Bob, ik kan de Simms Pro Dry broek en jack zeker aanbevelen. lichtgewicht en wind en water dicht door de Goretex lagen. Heb er al jaren plezier van.
Wil je een gegarandeerd dun waterdicht pak, ga dan zeker voor een goed merk goretex, Jack Wolfskin of zoiets. Mag het ook iets dikker zijn, dan kan ik je de pakken van Geoff Anderson aanbevelen. Kun je als het kouder wordt nog een binnenvoering inritsen. Het kost wel wat, maar dan heb je ook iets waar je jaren lang plezier van hebt! Ga zeker niet voor de goedkopere pakken. Ze zijn meestal niet 100% waterdicht en/of je zweet er je in te pletter!
@ Jaak.. Wolfskin is ook niet alles is mijn ervaring.
Ziet er mooi uit.... Heb een jas van 450 euries.... Gekocht om droog en warm te blijven... Helaas allebei niet waar. Een jas uit 5 delen.. Bodywarmer, zomerjas en winterjas in 1. Zou bestand zijn tot min 40...bij temperaturen rond het vriespunt is al kou kleumen, waterdicht is hij maar even. Ik ga bij koud weer en regen niet meer vissen.. Zo hou ik alles mooi droog.
Bass Pro pak.
Is een Gore Tex pak wel prijzig maar wel zeer zeer goed.
je kunt ook gewoon als het regent een neopreen waadbroek aandoen
100% waterdicht zeker nooit meer een natte r**t
en misschien ook wel de goedkoopste oplossing
Waadpak en plastiek regenjas 100 percent droog en goedkoopst. Maar je kunt er wel serieus in zweten!
Ik heb zelf een musto br2, komt geen drupje binnen.
Mijn vismaat heeft een bass pro.
Beiden kurkdroog maar prijzig. Echter geen moment spijt van en gaat decennia mee
NORWAY KING veilig waterdicht en heeft drijfvermogen. verkrijgbaar bij 't Amerikaantje ! fluo kleur
Bergans kleding from Norway.....duur maar 100% droog.
Ik heb de Glittertind jas.
Geloof me, koop een bass pro 100 mph regenpak. kost geld maar is samen met simms het beste.