petities iets voor SVN ??
Ik teken waar ik voor sta maar zie verspreide acties. Misschien dat nu eindelijk SVN eens wakker wordt en de boel gaat organiseren met een geconcentreerde petitie zodat dan voor eens en altijd een duidelijke mening kan vormen over hoe wij sportvissers erover denken. Uiteindelijk bestaat SVN ten gunste van de sportvisser....geen sportvissen, geen sportvissers, geen SVN...toch ???
Baitrebel, .(JavaScript must be enabled to view this email address), Almere, 12/01/2016

REAGEER

Gravatar
Robbert
.

Ben ik met je eens. Ik dacht dat SVN de belangen van de sportvisser zou behartigen, maar daar merk ik met dergelijke acties erg weinig van.

  • 9 years and 3 months geleden
Gravatar
Theo
.

Duidelijke taal! Niets aan toe te voegen. Benieuwd waar de te ondernemen actie van Sportvisserij Nederland uit zal bestaan.

  • 9 years and 3 months geleden
Gravatar
patrick
.

SVN luistert niet echt naar zijn leden ben ik bang.
Dan krijg je dit dat mensen maar met een petitie komen. Heb ik ook gedaan. Helpt allemaal weinig tot niets maar stilzitten helpt ook niet.
Snap er niks van dat SVN bijvoorbeeld geen burgerinitiatief opstart. Kwestie van een goed verhaal en dan heb je slechts 40.000 handtekeningen nodig en dan wordt je verhaal besproken in de tweede kamer.
Die 40.000 handtekeningen zou absoluut geen probleem moeten zijn met meer dan een half miljoen leden.
Maar waarom komen ze zelf niet op dat idee ???
Kan alleen maar zijn omdat er toch ergens belangen spelen die groter zijn dan die van ons eenvoudige sportvissers. Iets anders kan ik niet bedenken. Of het moet zijn dat ze daar allemaal maar 2 hersencellen hebben. Maar ook dat kan het niet zijn want dan zit je niet op zo'n mooie warme en goedbetaalde stoel als bij SVN.
Dus ....

  • 9 years and 3 months geleden
Gravatar
Gerben
.Vught

Wat was de reactie van SVN reactie op je voorstel?

  • 9 years and 3 months geleden
Gravatar
Kees
.

Waarom worden er geen formulieren neer gelegd bij hengelsport zaken ?
die hebben er toch ook profijt van .

  • 9 years and 3 months geleden
Gravatar
Alex
.

Gerben,

Hier leg je denk ik de vinger (al dan niet expres) op de zere plek. In ieder geval mijn zere plek. Dat geklaag en gesteun op internetfora.

Baitrebel, je hebt een topvoorstel. Maar leg dat alsjeblieft voor aan SVN. Alleen zij kunnen je er antwoord op geven. Heb je dat al gedaan? Dan ben ik inderdaad benieuwd naar hun reactie. Heb je dat nog niet gedaan? Ga dat dan even snel doen;)

  • 9 years and 3 months geleden
Gravatar
Rob
.

Het idee is prima. Petities op diverse sites zijn een goed initiatief maar slaan de plank volledig mis.
Met een klein bereik en met een paar duizend handtekeningen kom je er niet.

Van bijna alle leden (buiten de losse verkoop), zijn de adressen bekend.
Als SVN een petitie zou starten en alle leden zou benaderen via de post, mail of elke andere vorm van social media dan bereiken ze elk lid.
Of ik de vispas wil betalen vind tenslotte ook elk jaar mijn brievenbus niet waar!
40000 duizend handtekeningen ophalen lijkt mij dan niet zo moeilijk. En lukt dit niet dan weten ze gelijk hoeveel het de meeste interesseert.
Dit voorstel doorsturen naar SVN lijkt mij niet nodig want ze volgen elke discussie die op diverse fora gevoerd word dus ze weten donders goed wat er speelt.
Start SNV niet zelf zo'n petitie dan weten wij ook gelijk hoeveel het hun interesseert.

Rob

  • 9 years and 3 months geleden