monteren fronttroller polyesterboot
hallo iemand enig advies aangaande monteren fronttroller 70 ponds powerdrive V2 op een polyesterboot, daar de positie waar die komen moet niet al de dik is ( 5 a 7 mm polyester) vraag ik me af of het verstandig is hier een versteviging onder aan brengen , daar er behoorlijke krachten op komen te staan , iemand hier advies in en/of ervaringen mee , tevens hoeveel draag/raak vlak minimaal benodigd is tussen neus en voet fronttroller, alvast bedankt
chris, onbekend, 02/12/2010

REAGEER

Gravatar
Degrave Bert
.

Beste Chris,
Onlangs heb ik mijn fronttroller van mijn polyester boot afgedaan.
Ik had 4 vloten gebruikt van 3 cm doorsnede en toch waren die helemaal in het polyester ingetrokken en zat mijn fronttroller helemaal los. Dus denk ik nu een volledige plaat te laten maken om dit probleem te voorkomen.
Groeten Bert

  • about 14 years and 5 months geleden
Gravatar
Gilbert
.

Chris ik heb een gipsy 480 dit is geen enkel probleem,wel heb ik onderaan aan de bouwten vier rondels geplaatst succes.

  • about 14 years and 5 months geleden
Gravatar
chris
.

bedankt , maar even voor de duidelijkheid , rondels = ringen ? en vloten ? wat zijn dat
groet chris

  • about 14 years and 5 months geleden
Gravatar
KDV
.

Vloten zijn vlaamse rondsel wink.

Kurt

  • about 14 years and 5 months geleden
Gravatar
chris
.

en rondsels zijn ringen ?

  • about 14 years and 5 months geleden
Gravatar
Ivan Vanpraet
.

Chris,
Mail een keer dan laat ik wat foto's en tekst komen ik heb 1 staan op mijn terhi, .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Groeten Ivan

  • about 14 years and 5 months geleden