Maxxum, minn kota
Hallo,

Ik heb een technische vraag over een maxxum.
Wij gebruiken deze motor een paar jaar naar volle tevredenheid maar hij begint te stotteren bij lage (backtroll) snelheid. Nu heb ik begrepen dat dat aan het potmetertje zou liggen. Contact gehad met technautic maar deze gaf aan dat het vervangen van het potmetertje niet mogelijk was ivm flatcabels. Het hele moederbord zou vervangen moeten worden waar het potmetertje ook aanvast zou zitten. Zijn er mensen die mij advies kunnen geven of het mogelijk is het potmetertje te vervangen en hoe dat aan te pakken?
Alvast bedankt Albert

Albert, .(JavaScript must be enabled to view this email address), onbekend, 24/12/2016

REAGEER

Gravatar
Henk bergsma
.Lelystad

Het ligt eraan hoe hij stottert. Als je bedoelt dat hij onregelmatig loopt en dat je de motor heen en weer voelt gaan in de stuurhendel dan kan het ook zijn dat de lamellen van de collector van de elektromo niet meer vrij zijn van elkaar. Dat is vrij simpel te verhelpen. Als het de potmeter is dan heb je idd een duur lrobleem
Succes

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
K.BOLDERHEIJ
.OOSTHUIZEN

Bel maar even met EVIN. loosdrecht
Ik had het zelfde probleem .
Nieuw potmetertje er op.
Zit het probleem bij je moederboord ( +/- 210 euro ) dan moet je je afvragen of het niet beter is hem bij hem in te ruilen

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
Hans
.

Bel Marco van Evin even, die weet het wel.

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
kees1945
.oosthuizen

Van morgen nieuw potmetertje er op gezet.
Probleem opgelost.
Werkt weer 100%

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
Johan
.

Hoi kees 1945.
Ben toch benieuwd hoe je het voor elkaar gekregen hebt?
Aangezien mijn maxum dezelfde kuren vertoond.
Marco van Evin hielp mij niet echt verder, had het druk?
Gr Johan

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
kees1945
.oosthuizen

Geef je telf No maar even door dan belm ik je wel.
Gr
Kees

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
Albert
.

Hoi Kees,

Zou je contact met me willen opnemen. 0619638448
Alvast bedankt. De overige mensen die gereageerd hebben ook bedankt.

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
Hans
.Zwolle

Heeft Marco van Evin noten bedrijf ??
Hoe te bereiken??

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
Albert
.

Net contact gehad met Evin potmetertje komt eraan. Weet niet wie jij gesproken hebt Johan maar deze Marco heeft mij prima te woord gestaan en was zeer vriendelijk.

  • 8 years and 4 months geleden
Gravatar
Hans
.Rotterdam

Bij problemen met elektromotoren in de breedste zin altijd Evin (Marco) kontakten. Lost 9 van de tien problemen op voor je.

  • about 8 years and 4 months geleden