makreeltjes per stuk verpakt!!
Ideaal voor de doodaas-visser!!
Kleine makreeltjes per stuk verpakt!
Kijk op www.roofvisaas.nl
Kleine makreeltjes per stuk verpakt!
Kijk op www.roofvisaas.nl
Ik vind het schandalig dat u hier een ondermaatse vissoort te koop aanbiedt.
Kijk, dat is nog eens handig!!
Mooi maatje man Bert! Deze moet je hebben!!
Beste
Wij kunnen (terecht)ons beklag doen over de beroeps- en sportvissers, wat betreft respect voor quota en minimummaten voor gul en zeebaars. Maar dan vind ik het intriest dat u hier dergelijke ondermaatse vis komt aanbieden. "Vegen voor eigen deur" of "voor de spiegel staan" zijn twee mooie vlaamse spreekwoorden...
Mvg
Lode
Dat maatje ligt ook gewoon bij ons op de markt. Maar niet vacuüm dus das wel handig!
Mooi maatje hoor !!
Mooie visjes haal ze wel eens op de markt als ze er in deze grote liggen maar dat is helaas maar zelden. De visverkoper verteld dat ze uit de middelandsezee komen en dat daar andere maten voor staan. Maar altijd beter zo als dat ze achteloos overboord gegooit worden als ze toch al dood zijn.
Minimummaten en vangstbeperkingen zijn niet alles en zaligmakend.
Het gevolg is dat ondermaatse vis, die overigens dood(gedrukt) aan boord komt, massaal en doelloos overboord gekieperd wordt.....
"Kijk verder dan je neus lang is" is ook een gezegde.
Ik heb er totaal geen moeite mee dat deze vis op deze manier nog enig nut heeft.
Leuke reacties over de makreel
Mijn familie de aalscholvers hebben na het Naardermeer,
De OVB viskweekerij en de IJSSEL nu een super stek ontdekt
namelijk de RANDMEREN om totaal leeg te rossen en het goede
nieuws is WIJ VANGEN ALLEEN MAATSE VISSEN WEG OOK SNOEKBAARS EN BAARS SLIKKEN WE In 1 keer DOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Als deze wateren op zijn gaan we mischien ook het ZOUTE NAT OP lekker Makreeltje gaat er ook wel in
Groetjes DE AALSCHOLVER COLONIE
Beste heer Zeikerd (leuk dat je met jouw echte naam een mening durft geven)
Dat had ik natuurlijk over het hoofd gezien, deze vis wordt speciaal uitgesorteerd door een personeelslid van een goedmenende vissersboot, speciaal om als doodaas te dienen!
Om het af te leren:"U gelooft ook nog in Sinterklaas"?
Met oprechte excuses
Lode
Ik denk dat je bij ome Boa in het boekje wordt opgeschreven als je met zwaar ondermaatse vis aan het vissen bent.
Beste heer Lode,
Als ik nu Jan Jansen of Piet de Vries als naam invul, het is net zo nietszeggend als "Lode".
Zelfs als ik een kopie van mn legitimatie zou plaatsen, kunt u nooit controleren of ik echt IJkert heet.
U wilt meeblazen, maar weet schijnbaar van toeten noch blezen.
Waarschijnlijk weet je ook niet dat scholenvis, waaronder makreel, in groepen leeft van dezelfde leeftijd.
Dus als je pech hebt zit je net vol met ondermaatse vis.
En ja, vis wordt aan boord inderdaad met de hand uitgesorteerd. Of dacht je dat die (dooie) vis zich zelf sorteerde op soort en maat.
Nogmaals, dan is de keus of nutteloos en dood terug donderen en net zo lang doorgaan totdat je een trek hebt met maatse vis. Of je stopt met verdere vernietiging van leven en deze kleine vis, misschien wel tegen de regels, toch aan te landen.
Vanwaar die verzuurde gedachtengang tav het beroeps?
Met die meeloperige 'ik ben tegen beroepsvisserij' gedrag kom je niet ver.
Je ontkent feitelijkheden en maakt daarvoor in de plaats veronderstellingen waarmee je jezelf volkomen belachelijk maakt.
En maar klagen dat de politiek niet luistert. Ik zou ook dit dom gekakel ook niet serieus nemen.
En het beroeps als lacht het hardst.
Beste
Scholenvis leeft in groepen van dezelfde leeftijd?
Vandaar dat je met de juiste techniek de dikke oudere makrelen uit een school plukt en jouw buurman van groot naar zeer klein aan zijn tienhakenpaternoster heeft hangen? Ben ik verzuurd omdat ik de realiteit onder ogen (wil) zie(n)?
Ik ben tegen de beroepsvisserij hoe die nu te werk gaat!
Als die zich eens echt duurzaam zou organiseren, dan was een discussie over dode ondermaatse vis gewoon niet aan de orde.
U pleit voor het tegen de regels aanlanden van ondermaatse vis als steun aan het beroep? Vreemd, het beroep wil net het tegenovergestelde http://www.omroepzeeland.nl/nieuws/2013-09-13/522546/aanlandplicht-doodsteek-voor-zeeuwse-visserij
of hoe u mij een meeloper noemt zonder mij te kennen, terwijl ik u wel als onwetend kan omschrijven puur op wat u effectief schrijft.
Best Lode of je ook mag heten.
Ik lach me de krampen in mn buik.
1..........0 haaks paternoster met vis gesorteerd van groot naar klein - met de juiste techniek alleen de grotere exemplaren uit een school vangen.....
U heeft er verstand van...absoluut niet dus. U weet helemaal niks, maar dan ook werkelijk niks van de makrelenvisserij en van het aasgedrag van deze vis.
EN we hebben het over het beroeps, die vist met sleepnetten. Een enkele keer met longlines. U moet niet denken dat u er verstand van heeft als u een sterk Fishermenfriend verhaal in de kroeg gehoord heeft.
Kenmerkend voor uw verzuurde gedachtengang is dat u mn woorden verdraaid met het doel (voor u zelf) het te krijgen.
Nergens heb ik gepleit dat men de wet moet overtreden oid.
In het licht van elkaar bijtende wetten en regels heb ik geen bezwaar tegen het op de markt brengen van ondermaatse vis.
En als u de link, wat u zelf heeft ingebracht, maar een beetje leest (en vooral begrijpt) ziet u dat het aanlanden van eventuele ondermaatse zelfs verplicht is.
Dezelfde link geeft tevens een verklaring aan de-beroepszeikerds-die-elke-scheet-aangrijpen-om-te-roeptoeteren-tegen-het-beroeps, voor de kleine makreel dat als doodaas aangeboden wordt.
Dat de beroeps hierover klaagt is logisch. Immers de prijs die ze krijgen voor vis die niet voor consumptie geschikt is is de moeite niet waard.
Daarbij liegen ze een beetje. Vrijwel alle vis die in (sleep)netten gevangen wordt, worden doodgedrukt tijdens trek of optakelen. Wat dit overleeft wordt bij het overboord kiepen opgeten door oa. meeuwen, omdat de vis nog in staat is meteen de diepte in te duiken.
Zoals ik al eerdere schreef. U maakt uzelf volkomen belachelijk.
Het mooiste is dat u daar zelf voor zorgt draagt(zie uw eigen link).
toch grappig dat ze hier in canada geen minimum maar maar een maximum maat hebben. Grotere vissen geven meer nageslacht.
Tja, als alle kleintjes op zijn, sterven ze uiteindelijk uit.
Wij hebben dat toch anders gedaan wij hebben snoekbaars in de RIJN uitgezet over de grens om die Hollandse Zalmvissers een oor aan te naaien.
De zalm is wel uitgestorven jammer voor beide denk ich
Groetjes eut Duitslande
kijk dit is precies de maat die ik zocht ,mooi vacuum ingepakt ...
zal gelijk een paar kilo inslaan je weet maar nooit in dit burgernetland..