laatste trips van het seizoen
De maand maart zat al zo goed als vol maar door wat te schuiven hebben wij nog een aantal datums weten te creeren. Wil je dus nog voor de sluiting van het seizoen een dagje mee het water op kijk dan snel even op de site en wellicht zit er nog een datum tussen voor je. Gelukkig is het niet meer zo koud op het water dus het is goed vertoeven.
http://gosnoekbaars.nl/Reserveren.htm
MVG en een mooie afsluiting gewenst,
Daan Verbruggen
www.gosnoekbaars.nl
info@gosnoekbaars.nl
0646404432
http://gosnoekbaars.nl/Reserveren.htm
MVG en een mooie afsluiting gewenst,
Daan Verbruggen
www.gosnoekbaars.nl
info@gosnoekbaars.nl
0646404432
de maand zat zo goed als vol,maar we hebben toch nog wat vrij???
mensen wat ben ik deze onzin zo zat!
waarom hier altijd komen bedelen om wat klanten,als je een eigen site hebt??
Wouter,als je aan de weg wil timmeren moet je reclamen maken.
En daar is niets mis mee.Niet iedereen heeft een boot, dus....
Gr Pie Vang ze
daar ben ik het goed mee eens
dat bedelen moet hier niet
wouter beetje afgunst of zo
daan doe je goed hoor komen we ook eens buiten
Het is toch fijn dat Daan dat voor ons doet
Juist Wouter, daar ben ik het helemaal mee eens.
Houd dit gezeur dan nooit een keer op!!!
Ondertussen weet echt iedereen wel dat er ruim voldoende gidsen zijn en dat deze ook echt niet volgeboekt zitten...
Wouter, helemaal gelijk. En ze zijn nog vreselijk duur ook.....
Niet alle visgidsen zijn zo duur als Daan.
De gidsen met normale prijzen zie je hier geen reclame maken, dus die zullen vast meer bezoekers hebben.
hebben mensen nou echt echt echt niets anders te doen dan alleen maar te gaan zitten wachten tot ze weer eens ergens commentaar op kunnen geven ongeacht wat het onderwerp is wat bestaan er toch kleinzielige zeikers op de wereld het is prachtig weer ga gewoon vissen in plaats van elkaar hier het leven zuur maken jeeeeeez dit eeuwige gefit en kinderlijk gezeik of er nu iemand is die zijn handel wil verkopen of de aandacht op zijn bedrijf wil richten deze mensen vechten ook keihard voor hun boterham ik begrijp toch al niet waarom iemand zich geroepen zou voelen om hier een ander te veroordelen.... dit zou voor mij al meer dan genoeg reden zijn om dit forum te sluiten en alleen nog maar artikelen te publiceren en een te koop afdeling dit forum brengt namelijk alleen maar negativiteit.
Hoi Wouter,
Als je op de site had gekeken had je kunnen zien dat er idd een aantal dagen extra bij zijn gezet waarvan er alweer een aantal weg zijn. Ik zie het probleem niet zo in dat ik dit even hier meldt omdat ik weet dat er een erg breed publiek hier op totalfishing kijkt en ik hier gewoon mijn oproep mag plaatsen. Idd is dat reclame maar wat is hier het probleem van? als het jouw niet interesseerd dan lees je toch gewoon door. Op deze manier weet ik dat ik bijna iedereen bereik die ik wil bereiken en volgens mij doe ik daar niemand kwaad mee maar als het jouw zo erg dwars zit zal ik het niet meer doen hoor, sorry voor het ongemak.
groetjes en vangze,
Daan
Koop een banner, en hou het V&A gedeelte voor de particulier. Mijn bescheiden mening.
Ja ja de economische crisis slaat ook bij onze nederlandse visgidsen toe.
Helemaal mee eens Daan, er is niks mis mee met deze manier van communicatie. Soort van kift vrees ik bij sommigen ... Hoop dat je de maand Maart lekker vol komt en dat er lekker gevangen gaat worden ! Suc6 Gr. Rick.
Ja het is crisis de kosten moeten betaald worden door andere vissers om zelf te kunnen gaan vissen.Als je een hobby wilt moet je de kosten voor eigen rekening nemen zoals vele andere vissers.
Altijd leuk om te lezen dat er hier ook waarzeggers komen en inzicht hebben in mijn financiele situatie haha.
Allemaal een mooi einde seizoen gewenst,
Daan
Wouter ik denk dat jou favoriete drankje azijn is.
Depressief word je van jou soort azijn alcoholisten
Leven en laten leven...
Maak je niet druk en ga lekker het water op.
Proost,
Peter
Daan maak je niet zo druk om die mensen met deze reacties
Ik zeg altijd maar zo ze kunnen beter over je lullen als van je eten.En vis ze!!
Gr Mari