beetmelders en swingers?
Hoi hoi
daar ben ik weer...op visdeal staat er een beetmelderset van ron thompson? nou is mijn vraag of dit voor een "beginneling met beetmelders" wel een goede is, of dat ik het eerst moet leren met een andere? en heb je altijd een swinger nodig? ik vind het een handig iets omdat je dan 2 methodes kunt combineren ( feeder en tegelijkertijd met de pen en in frankrijk ook eentje wegzetten voor de meerval met een homp wormen)hahaha en ik vond dat altijd iets voor luie vissers, dus bij deze mea culpa. maar wie kan me hierbij helpen?
daar ben ik weer...op visdeal staat er een beetmelderset van ron thompson? nou is mijn vraag of dit voor een "beginneling met beetmelders" wel een goede is, of dat ik het eerst moet leren met een andere? en heb je altijd een swinger nodig? ik vind het een handig iets omdat je dan 2 methodes kunt combineren ( feeder en tegelijkertijd met de pen en in frankrijk ook eentje wegzetten voor de meerval met een homp wormen)hahaha en ik vond dat altijd iets voor luie vissers, dus bij deze mea culpa. maar wie kan me hierbij helpen?
hallo nathalie
het setje is redelijk te noemen
alle setjes beetje rond die prijs zijn kwalitatief ook hetzelfde
een swinger wordt gebruikt om de lijn door de beetmelder te trekken bij een "terugloper".
zonder swinger komt de lijn slap te staan en gaat de beetm,elder niet af.
met een contragewichtje (swinger) wordt de lijn toch door de beetverklikker getrokken en zal deze "afgaan"
succes ermee groeten jef
beste ,
natuurlijk , moet je kopen waar u je lekker bij vindt ,maar als ik u was kocht ik de nieuwe jrc beetmelders in een setje deze laden met de zon op of met de electriciteit , kunnen tegen alle soorten weer zijn zeer betrouwbaar en werken altijd.
Ik heb ze reeds twee jaar en hebben me nog niet in de steek gelaten .
succes jeff
is inderdaad een luie manier van vissen,als je het al sportvissen kunt noemen!!
Nee, altijd willen en moeten vangen is dat dan wel sportvissen.
Iemand die uren achter zijn hengels zit, voor die ene mooie vis, is net als nagenoeg alle andere vissers een sportvisser.
Maar dit was niet de vraag.
Wat de set betreft is daar niets mis mee, zeker niet voor een beginner, maar ook voor de gevorderde.
Ga eerst maar eens een aantal vissen vangen en krijg daardoor ervaring, kun je later je uitrusting gaan aanpassen aan JOU manier van vissen.
Succes en vangze.
Hallo
@peter, ik heb nog nooit met een beetmelder gevist vandaar de "beginner" ik heb al mooie vis gevangen in Frankrijk, snoekbaars, brasem, zeelt dus daaraan ligt het niet. pen vissen, feederen, de vaste stok, en met kunstaas dat kan ik wel. ( strandvissen is wel mijn favoriet) alleen heb ik gewoon geen verstand van materiaal ( hengel/molen)voor het strandvissen heb ik nu wel de goede spullen ( grauvell + penn affinity en een arca seaquest met een abu Gracia BG)
de vraag voor beetmelder komt eigenlijk omdat ik een hengel wil wegleggen voor de meerval en daarnaast gewoon verder kan vissen met vb vaste stok of korf of kunstaas. aangezien ik in het verleden al vaak besodemieterd ben met materiaal stel ik sinds kort mijn vragen op total fishing, ik heb steeds antwoord gekregen waar ik wat mee kon. dus jouw opmerking over dat deze set goed is en het commentaar van @jef doet mij over de streep gaan. @Jeff de jrc is erg duur.
Hoi @peter wellicht heb ik de verkeerde indruk gewekt, ik heb al vaak mooie vissen mogen landen, alleen het statisch vissen met een beetmelder is me vreemd, of ik zal het anders zeggen, ze kunnen mij appelen voor citroenen verkopen wat betreft vismateriaal. Het vissen met een beetmelder is voor in Frankrijk, zoals ieder jaar ga ik een maand vissen op de rivieren aldaar, dit jaar op de Lot en daar zit nogal wat meerval. Dus ik wil een hengel wegzetten voor meerval en dan kan ik met mijn andere hengels verder ( kunstaas of korf of misschien wel met de vaste stok of met de pen) Ik krijg hier op total fishing altijd goede reacties op mijn materiaalvragen dus vandaar dat ik ze hier stel, en ik ben altijd leergierig voor meer tips en advies.
ik was 2 uur te laat met bestellen , deal was afgelopen. balen