U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Algemeen
Wegens opruiming en overcompleet te koop.

Diverse roofvis setjes icm met molen of reel
Jerksets
Spinsets
Meerval sets
Doodaas sets
Roofblei hengel

Daarnaast een set van 2 spro feeder hengels voor de barbeel icm fox eos 10.000 baitrunners.

In de link naar marktplaats staan alle specificaties, foto's en prijzen.
Voor info of meer foto's stuur even bericht.
0653321055

Roofvishengels veel!
Zie omschrijving
http://link.marktplaats.nl/m1217017681?utm_source=android_social&utm_medium=android_social&utm_content=vip&utm_campaign=socialbuttons
Mick Rijnhout
Apeldoorn
23/10/2017
Algemeen
Ik ben op zoek naar rozemeijer dropshot shads
Kleur en type maakt niet uit , het aantal ook niet
Het mogen er 10 zijn maar ook 100 of 200

Telnr 0616473704
Bloemert
Staphorst
23/10/2017

Bootgerelateerd
Wie heeft deze boegmotor
En wat zijn jullie ondervindingen?

Hoe bevalt deze motor?
En op welke boot varen jullie ermee

Verbruik accu?

Makkelijk monteerbaar?

Reageert goed en makkelijk bedienbaar?

Wat is de prijs kwaliteit verhouding?
Te vergelijken met?
Minnkota of hiswing

Graag zou meer info hebben
Voordat zoiets bijv aankoop


Alvast dank
Jeroen
Swalmen
23/10/2017

Algemeen
Iemand toevallig nog een skyroad liggen in nette staat waar die niks mee doet?

Liefst SKR-902 ML. Of een andere 902 M zou evt ook kunnen. Liefst identieke hengel.

Als je wat hebt liggen dan hoor ik het graag, dan graag een mailtje. Mail staat boven de advertentie
Phil

23/10/2017
Algemeen
Ik ben op zoek naar een Shimano diaflash zander special 270 en of 300. Deze legendarisch mooi hengels met losse reel ringen worden al lange tijd niet meer gemaakt.

Ik zou graag een setje van deze mooie hengels toevoegen aan mijn collectie. Losse delen zijn, mits in nette staat ook welkom.

Mocht iemand deze hengel of een hengeldeel ongebruikt hebben staan dan zou ik deze graag overnemen. Met name een goed topdeel van een 300 versie zou ik graag in mijn bezit krijgen. De prijs is bespreekbaar.

Reacties graag via email, dit om misverstanden te voorkomen. Ik doe geen biedingen op hengels via vraag en aanbod.

Met vriendelijke visgroet,

Klaas
hofje9@hotmail.com
Klaas

23/10/2017
Algemeen
heerlijk geschreven toch dat stukje, volop genoten.
G. Hendriks

23/10/2017

Algemeen
De hengels zijn 183cm lang en cw 7-21gr

De molen uitvoering is een paar x gebruikt en de reel uitvoering is nog nieuw
Ware vrij prijzige hengels , zijn helaas niet meer nieuw te koop

Ik wil graag 75 euro stuk
INRUIL tegen, hengels, molens, en kunstaas mogelijk
Alleen bellen met 0616473704
Bloemert
Staphorst
23/10/2017

Boten
   
Te koop aangeboden:

Zo goed als nieuwe Porta Bote 10ft (325cm).
De boot is nieuw gekocht bij GBT de importeur van Porta Bote, is september 2015 in gebruik genomen en verkeerd in uitstekende staat.
Ingepakt past deze boot met zijn afmeting van ca. 325*45*20cm in iedere schuur. Het opbouwen is in enkele minuten gebeurd.
De boot biedt plaats aan 2 tot 3 personen en haalt met twee personen een snelheid van circa 20km/h
Accessoires zijn originele roeiriemen en twee onlangs bijgekochte Attwood stoelen op draaivoet, speciaal voor dit type boot.

Als voorstuwing is er de Suzuki DF6 langstaart..
De motor heeft als bouwjaar 2015 met 210 draaiuren en is keurig bij de dealer in onderhoud geweest bij 28, 95 en 180 draaiuren.
Bij de motor zit een brandstofslang en 12 liter tank, maar er is ook een kleinere interne brandstoftank in de motor zelf aanwezig.

Alle aankoop- en onderhoudspapieren zijn aanwezig.

De boot heeft ons diverse dikke (meter)snoeken, snoekbaarzen en baarzen opgeleverd.
Het heeft ons uiterst verbaasd wat de mogelijkheden zijn op ook de grotere wateren als de Merwede, Vecht, De Randmeren en meer. Overal kan de boot te water worden gelaten: Trailerhellingen, maar ook bijna alle waterkanten waar anderen niet terecht kunnen waren ons terrein. Met twee touwen kun je zelfs terecht bij de hogere kades. De mogelijkheden zijn echt eindeloos!
Wij richten ons meer en meer richten op het verticaal vissen op snoekbaars. Eerlijk is eerlijk; daar is een groter schip voor nodig met elektromotoren om op positie te blijven en hiermee de hardere stroming te weerstaan. Dus na lang wikken en wegen is het na twee jaar te hebben genoten van deze boot voor ons tijd om een volgende stap de doen richting een groter schip.

De nieuwprijs van het geheel bedraagt ruim 4100 euro en mag nu weg voor 2400 euro.
Voor meer info: 06 51238923
M. Gennisse
Dordrecht
23/10/2017
Bootgerelateerd
Gezocht 50 -55 lbs minn kota electromotor
Traploos
Vooruit achteruit
Voor op spiegelmontage

Evtw met goede accu


Heeft u er een over
En doet er niks mee
Stuur dan even een mail
Jeroen
Swalmen
22/10/2017

Algemeen
   
Te koop,

Shimano reishengel Beastmaster AX STC 270 300 XH
Hengel is 1 keer gebruikt.
Kan verzonden worden.

Vraagprijs € 75,-
Den
Spijkenisse
22/10/2017

Algemeen
 
Te koop,
Spinmolen DAIWA Seagate 3500 QD
Molen is in goed staat weinig gebruikt.
Mag weg voor € 75,-
Kan worden verzonden.
Den
Spijkenisse
22/10/2017

Algemeen
     
MINN KOTA terrova 80 lbs met I PILOT met alles op photo
Goede staat
Jean-Louis
Battice belgique
22/10/2017

Bootgerelateerd
   
Te koop,

2 geheel nieuwe trailer banden op stalen velg.
Zie foto's.

Prijs €50 voor beide banden met velg.
Gr Harm
0610125159
Harm
Ooij
22/10/2017

Boten
Therie vis of bij boot , wordt schoon opgeleverd , of ruilen tegen platbodem

€ 225.-

w.ruijter3@upcmail.nl
Zander
Nijmegen
22/10/2017

Bootgerelateerd
Te koop : weinig gebruikte, nog in originele verpakking dieptemeter/visvinder.
Apparaat is incl. GPS, transducer en kaartje nl
Mooi groot duidelijk leesbaar scherm
Nieuw gekocht voor 785,00 wie hem wil mag deze voor 475,00 overnemen.

Jaap van der vliet
delft
22/10/2017

Algemeen
Tent is als nieuw,,
2 persoons.
Supermakkelijk en degelijk.
Prijs 300 euro

hhofstee@feenstra.com
Harry
Wolvega
22/10/2017

Bootgerelateerd
   
Te koop,

Een nog niet gebruikte boatbuckle Inc
Bevestigingssteun.

Prijs €40
Voor vragen 0610125159
Harm
Ooij
21/10/2017
Vismaat Gezocht
Vis op de Oosterschelde en als er op de Grevelingen gevangen wordt gaan we daar weer achter de vis aan. Heb een bootje op trailer. Dus kan alle kanten op. Vis ook wel op roofvis op zoet water. Maar ben daar niet zo bedreven in. Ga ook weleens vanaf strand vissen. Wil graag nog wat leren van anderen. Ben nu nog aan het werk maar dat gaat veranderen. Volgend jaar ga ik ermee stoppen.
En dan heb ik alle tijd om mij op het vissen te storten. Ik ben 62 . Een betrouwbare en gezellige vismaat is welkom.
Cees
Nieuw Vossemeer
21/10/2017
Algemeen
Ben op zoek naar een gebruikte lier. Graag bericht via mail. Gr en vang ze.
jansalden
Guttecoven
21/10/2017

Bootgerelateerd
 
De GT22HW-TM transducer is perfect voor zoetwatervissers die de uitstekende, traditionele echoloodweergave via CHIRP HD-ID en scanningsonar met CHIRP ClearVü wensen. Deze transducer met spiegel- of trollingmotormontage geeft consistent haarscherpe visbogen weer met groot onderscheidend vermogen, evenals structuren onder de boot in scherpe contouren.

De 8-pins transducer biedt traditionele CHIRP echoloodweergave met hoge bandbreedte (150-240 kHz) en heeft een vermogen van 250 watt. Het CHIRP ClearVü (455/800 kHz) element heeft een vermogen van 500 watt.

De GT22HW-TM is door de compacte afmetingen ideaal voor bevestiging aan een trollingmotor. Volg de meegeleverde installatie-instructies zorgvuldig op om schade aan uw boot te voorkomen.
Vraagprijs €125
Thijs
Sneek
21/10/2017